Najnowsze wpisy

Jaka jest różnica między pastą do podłóg a środkiem odświeżającym do podłóg drewnianych?

Dodano:2023-03-22
Kategorie:Porady

Zastanawiasz się nad pielęgnacją lakierowanej podłogi drewnianej, ale nie wiesz, czy powinieneś użyć Bona Wood Floor Polish lub Bona Wood Floor Refresher? Nie ma problemu, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci rozważyć różnice i znaleźć najlepszą opcję dla Twojej podłogi.

Renowacja starej podłogi przy pomocy cyklinarki

Dodano:2022-02-22
Kategorie:Nowości

Nie da się ukryć, że drewniane podłogi są niezwykle trwałe. Aby jednak służyły odpowiednio przez wiele lat, co jakiś czas warto przeprowadzić ich gruntowną renowację.

Jak dbać o podłogi drewiane?

Dodano:2021-05-31
Kategorie:Porady

Kilka prostych zasad jak prawidłowo konserwować podłogi drewniane lakierowane lub olejowane

Olejowanie parkietu - kompleksowa wiedza

Dodano:2021-10-20

Wchodząc do jakiegokolwiek pomieszczenia, pierwszym elementem, który rzuca się w oczy, jest z całą pewnością podłoga. Czy można zignorować dbanie o jej powierzchnię i strukturę? Przecież na pierwszy rzut oka nie widać żadnych rys ani innych zaniedbań… Taki tok myślenia jest absolutnie niedopuszczalny! Nieodpowiednie impregnowanie posadzki może skończyć się jej szybkim uszkodzeniem, a tym samym każdego właściciela w krótkim czasie będzie czekać kosztowny remont. Poza tym w grę wchodzi także estetyka, bo któż nie lubi otaczać się pięknymi przedmiotami? No dobrze, ale jak zadbać o swoją podłogę? Przydatna okaże się pasta do podłóg drewnianych Bona, o której przeczytacie w poniższym tekście! 

Olejowosk w kuchni

Dodano:2020-06-01
Kategorie:Porady

Istotą jest prawidłowe zabezpieczenie drewnianych mebli i blatów kuchennych. Przemyślany wybór produktu to gwarancja ochrony i użyteczności przez długi czas.

Samodzielne odnawianie podłogi? Wybieramy najlepsze cykliniarki!

Dodano:2022-10-20
Kategorie:Nowości

Stary, zniszczony parkiet potrafi skutecznie zepsuć całą aranżację wnętrza. Na szczęście możemy go odnowić bez pomocy fachowców, ale w tym celu potrzebne nieco nowej wiedzy, determinacji, i oczywiście odpowiednie narzędzia

Bona Traffic HD RAW - ultramatowa warstwa nawierzchniowa

Dodano:2022-02-09
Kategorie:Nowości

Łatwa w aplikacji, bardzo trwała i ultramatowa warstwa nawierzchniowa podążająca za współczesnymi trendami i spełniająca potrzeby właścicieli podłóg – Bona Traffic HD Raw

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru zimowego kombinezonu roboczego?

Dodano:2022-10-20
Kategorie:Nowości

Kombinezon roboczy to podstawowy element wyposażenia w wielu miejscach pracy. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat jego wyboru.

W jaki sposób poprawić wygląd drewna?

Dodano:2021-09-09
Kategorie:Porady

Drewno to niezwykle popularny materiał, na który można się natknąć praktycznie na każdym kroku. Drewniane meble, breloczki, ozdoby, boazerie oraz eleganckie parkiety i podłogi to już poniekąd klasyka.

Nowy talerz Bona ErgoEdge

Dodano:2021-02-25
Kategorie:Nowości

Umożliwia szersze i bliższe szlifowanie z maszyną Flexisand