Szlifierki do podłóg i parkietów

Szlifierka kątowa to urządzenie idealne do cyklinowania parkietu. Powinna znaleźć się w asortymencie każdego warsztatu - czy to tego domowego, czy profesjonalnego, nastawionego na świadczenie usług. Przy zachowaniu precyzji oraz ostrożności, szlifierki kątowe do cyklinowania podłóg drewnianych mogą całkowicie odmienić płaską powierzchnię. Twój parkiet często się rysuje i nie możesz poradzić sobie z tym problemem przy pomocy chemicznych specyfików? Sięgnij po szlifierkę do parkietów i uporaj się samodzielnie z uszkodzeniami!

Wybierz nowoczesną szlifierkę do podłóg!

Szlifierka do cyklinowania - zamaskuj punktowe zarysowania

Szlifierki do podłóg drewnianych znajdują zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych. Szlifierko polerka do podłóg z drewna świetnie sprawdza się w przypadku mieszkań wyłożonych parkietem. W końcu każdemu może przydarzyć się drobny wypadek - zarysować podłogę obcasem buta, upuszczonym przedmiotem lub nogą przesuwanego krzesła. Szlifierka do parkietów pozwala na szybkie usunięcie punktowych uszkodzeń powierzchni posadzki. Wystarczy wybrać odpowiednie krążki, aby uzyskać pożądany efekt. Jeżeli zarysowanie jest niewielkie i płytkie, sięgnij po główkę z niską gradacją. Z takim krążkiem szlifierka do parkietu usunie jedynie wierzchnią warstwę, bez uszkadzania głębszej struktury drewna. Co jednak, jeżeli zarysowanie jest bardzo widoczne? Wymień krążek na ten o wysokiej gradacji. Tak wyposażona szlifierka do podłóg pomoże Ci całkowicie odmienić nawet najbardziej zaniedbany parkiet.

Gdzie kupić szlifierkę do parkietu w dobrej cenie? Oczywiście u nas!

Sklep internetowy Braftech oferuje szeroki wybór szlifierek do podłóg drewnianych. Oferujemy sprzęt marki Bona, która od lat słynie z produktów wysokiej jakości. Szlifierko-polerka do drewna to urządzenie niezbędne w przypadku każdej posadzki wyłożonej parkietem. A co, jeżeli nie chcesz inwestować pieniędzy w szlifierkę do cyklinowania parkietu, której nie będziesz używał zbyt często? W Braftech możesz wypożyczyć dowolne szlifierki do podłóg i użytkować je przez kilka dni! To świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup tak drogiego urządzenia. Zapoznaj się z kosztami wynajmu szlifierek do parkietu i ciesz się wysokiej jakości sprzętem za niewielkie pieniądze!

Zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu. Braftech to autoryzowany dystrybutor marki Bona - kupując u nas masz pewność, że sięgasz po oryginalny produkt wysokiej jakości. Kup idealną szlifierkę do podłóg już teraz!

Filtry
5629PLN 14550PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24