Tarcze dwustronne do szlifierko-polerek

Odpowiednio dobrana tarcza szlifierska może znacznie skrócić czas wszystkich prac warsztatowo-produkcyjnych. Głównym zadaniem tego elementu jest pozbywanie się różnych zadziorów, zgrubień oraz wypustek. Przy pomocy tarczy szlifierskiej usuniesz również bardzo grube warstwy rdzy. Jeżeli czeka Cię ciężka praca z elementami metalowymi lub powierzchniami drewnianymi, koniecznie powinieneś zapoznać się z naszą ofertą! Znajdź odpowiednią tarczę szlifierską w sklepie internetowym BrafTech!

Wybierz tarczę szlifierską, której potrzebujesz

Tarcza szlifierska - niezastąpiona podczas pracy w warsztacie

Tarcza szlifierska powinna być odpowiednio dobrana do materiału, z jakim będziesz pracować. Istnieje niepisana zasada, że twarde podłoże wymaga miękkiego ostrza, a miękkie twardego. Jak jednak zastosować tę zasadę w praktyce? Już śpieszymy z podpowiedzią. Jeżeli zamierzasz pracować ze stalą lub metalem, polecamy zaopatrzyć się w tarczę szlifierską wykonaną z cyrkonu. Materiał ten świetnie radzi sobie z bardzo twardymi powierzchniami i nie zostawia nieestetycznych krawędzi. Tarcza szlifierska może być używana także do obróbki szkła. W tym celu polecamy sięgnąć po modele węglikowe. Tarcza szlifierska wykonana z węglika spiekanego jest na tyle ostra, że nie wymaga nakładania dużej siły na delikatną powierzchnię szkła. Tego typu modele mogą być też używane do obróbki niezbyt twardego drewna lub płytek podłogowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Gwarantujemy, że znajdziesz u nas idealną tarczę szlifierską, dzięki której szybko uwiniesz się z każdą pracą w warsztacie!

Filtry
Granulacja
Rodzaj nasypu
30PLN 71PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24