Grunty do podłóg

Parkiet to marzenie wielu miłośników pięknych wnętrz. Podeszwy butów rytmicznie stukające o błyszczące drewno nieodłącznie kojarzy się większości osób z eleganckimi salonami. Parkiety mają jednak to do siebie, że nieodpowiednio przymocowane mogą przesuwać się i odklejać. Jak temu zapobiec? Zainwestuj w wysokiej jakości grunt poliuretanowy!

Grunty poliuretanowe i nie tylko

Grunt poliuretanowy - piękny wystrój w zgodzie z naturą i zdrowiem

Największą zaletą gruntu poliuretanowego jest jego ekologiczność. W tym produkcie nie znajdziesz żadnych rozpuszczalników, które nie tylko nieprzyjemnie pachną, ale przede wszystkim źle wpływają na Twoje zdrowie. Grunt poliuretanowy jest też niezwykle uniwersalny. Może być stosowany zarówno w przypadku podłoży betonowych, jak i drewnianych lub ceramicznych. Przy pomocy jednego produktu wyłożysz parkiet w każdym pomieszczeniu.

Grunt poliuretanowy uszczelnia również podłoże, na którym zostanie zaaplikowany. To właśnie jego właściwości wypełniające zapobiegają powstawaniu bąbelków powietrza. Warto pamiętać o tym, że wszelkie nieszczelności mogą doprowadzić do przesuwania się parkietu - a tego w końcu nie chcemy. Grunt poliuretanowy nie tylko zwiększy przyczepność kleju, ale wygładzi również powierzchnię podłogi. Wybierz idealny produkt i ciesz się szybkim, sprawnym montażem parkietu!

Filtry
Kompatybilność z klejem
Rodzaj gruntu
137PLN 369PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24