Maszyny czyszczące do podłóg

W warunkach domowych umycie podłogi nie jest szczególnym wyzwaniem. Problem pojawia się, gdy do wypolerowania mamy naprawdę dużą powierzchnię. Ciężko w końcu wyobrazić sobie mycie podłogi na sali gimnastycznej, hali widowiskowej lub w galerii handlowej przy pomocy niewielkiego mopa. Na szczęście, rynek technologiczny oferuje konkretne rozwiązanie tego problemu. W sklepie internetowym Braftech znajdziesz maszyny czyszczące do podłóg, dzięki którym w kilkanaście minut umyjesz podłogę w obszernym pomieszczeniu.

Nowoczesne maszyny do czyszczenia podłóg

Maszyna czyszcząca do podłóg - sprzymierzeniec na dużej powierzchni

Maszyna do czyszczenia podłóg to urządzenie, które podniesie komfort pracy każdego sprzątacza. Za pomocą takiej maszyny w kilkanaście minut uwiniesz się ze wszystkimi pracami porządkowymi. W sklepie internetowym Braftech znajdziesz wysokiej jakości maszyny czyszczące do podłóg, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Warto wspomnieć o tym, że zainwestowanie w takie urządzenie to ogromna oszczędność. Używając maszyny do mycia podłóg zużywasz zdecydowanie mniej wody niż w przypadku tradycyjnego mopa i wiaderka. Urządzenie posiada odpowiednio zaprojektowane szczotki, potrzebujące jedynie niewielkiej ilości płynu, aby móc efektywnie pracować. W przypadku maszyny do mycia podłóg woda znajdująca się w zbiorniku starcza na znacznie dłużej. Stosowanie tego urządzenia jest więc korzystniejsze nie tylko dla środowiska, ale także dla Twojego portfela.

Dobrej jakości maszyna może posłużyć nawet do czyszczenia podłóg drewnianych. Wielu właścicieli hal widowiskowych lub sportowych martwi się, że korzystanie z takiego urządzenia zaszkodzi posadzce. Dostępne u nas maszyny czyszczące do podłóg posiadają funkcję zbierania nadmiaru wody. Po zmyciu trudnych zabrudzeń wystarczy uruchomić odpowiednią funkcję, aby zassać nadmiar wilgoci. Z użyciem maszyny do mycia podłóg zapobiega się w ten sposób gniciu głębokich struktur drewnianej podłogi, dzięki czemu zachowuje ona twardość i intensywny blask na długo.

Jak wybrać maszynę czyszczącą do podłóg?

Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze maszyny czyszczącej do podłóg? Z pewnością jednym z podstawowych wyznaczników jest wielkość przestrzeni danego sklepu, hali czy innego typu pomieszczenia. Maszyna do czyszczenia podłóg zdecydowanie będzie przydatna, jeżeli planuje się efektywnie odciążyć personel sprzątający duże powierzchnie użytkowe. Maszyny czyszczące do podłóg zostały zaprojektowane także do walki ze szczególnie trudnymi zabrudzeniami. 

Z myślą o użytkownikach poszukujących solidnego sprzętu, który znakomicie dostosuje się do ich indywidualnych potrzeb, w Braftech oferujemy profesjonalną maszynę czyszczącą do podłóg Bona Power Scrubber. Gwarantuje ona dogłębne czyszczenie powierzchni dzięki dwóm przeciwbieżnym, cylindrycznym szczotkom. Podłogi drewniane w trakcie procesu czyszczenia zabezpieczane są przed wilgocią przez wysokowydajne końcówki ssące. Dostępna w niniejszej kategorii maszyna do mycia podłóg fenomenalnie sprawdzi się również na zewnątrz np. do przywrócenia formy zszarzałym tarasom. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn czyszczących do podłóg! Gwarantujemy, że znajdziesz u nas sprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Ciesz się zaoszczędzonym czasem i czystą posadzką!