Wypożyczalnia

 



Oferujemy pełną gamę produktów do przygotowania podłogi drewnianej oraz jej wykończenia

Do wypożyczonej maszyny kupisz u nas wydajne materiały ścierne, n
iewykorzystane materiały możesz zwrócić


ZOBACZ PORADNIK:

Jak szlifować podłogi drewniane?

 

WYPOŻYCZALNIA CYKLINIAREK I MASZYN BUDOWLANYCH - CZY TO SIĘ OPŁACA?

 

Niektóre prace sprzątające wymagają profesjonalnego sprzętu. Przykładowo - jak poradzić sobie z umyciem dużej powierzchni podłóg, jeżeli ma się do dyspozycji jedynie mopa i wiadro? Lub gdy przyjeżdżają goście, a parkiet w Twoim domu woła o pomstę do nieba? Nie ma sensu inwestować w drogi sprzęt, którego użyjesz raz lub dwa razy. Zapraszamy do naszej wypożyczalni maszyn do cyklinowania w Poznaniu! Oferujemy w atrakcyjnej cenie świetnej jakości maszyny czyszczące na wynajem, dostępne na wyciągnięcie ręki w Poznaniu!

Mogłoby się wydawać, że kupienie własnej szlifierki lub cykliniarki jest znacznie bardziej opłacalne, niż skorzystanie z wynajmu maszyn czyszczących np. na terenie Poznania. Przed podjęciem takiej decyzji warto jednak zapytać samego siebie: „ile razy tak naprawdę użyję tego urządzenia?”. Nawet jeżeli uruchomisz je dwa-trzy razy w roku, jego zakup nadal nie będzie opłacalny. Gdy domowe przyrządy nie wystarczają, zajrzyj po szlifierkę do parkietu do wypożyczalni maszyn budowlanych w Poznaniu! Znajdziesz u nas przede wszystkim produkty szwedzkiej firmy Bona. Od lat jesteśmy jej dystrybutorami - wybierając szlifierkę do parkietu na wynajem w dobrej cenie w Braftech masz pewność, że bierzesz oryginalny sprzęt wysokiej jakości. W naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego w Poznaniu oferujemy atrakcyjny system płatności za wynajem. Im dłużej sprzęt znajduje się u ciebie, tym mniej płacisz za jedną dobę! Od każdego klienta pobieramy kaucję, której wysokość jest zależna od wartości wypożyczanego sprzętu. Jeżeli maszyna do cyklinowania lub szlifierka wrócą do naszej wypożyczalni maszyn budowlanych w Poznaniu sprawne i nieuszkodzone - od razu zwrócimy wpłaconą zaliczkę.

Po co więc kupować drogi sprzęt, skoro możesz skorzystać z wynajmu maszyn budowlanych blisko Ciebie w Poznaniu i używać go tylko przez tyle dni, ile rzeczywiście potrzebujesz? Zanim zabierzesz maszynę do domu, kup u nas niezbędne krążki oraz taśmy! Nasza poznańska wypożyczalnia sprzętu budowlanego gwarantuje pełne doradztwo ze strony naszych specjalistów. Gdy nie wykorzystasz zakupionych materiałów, możesz je zwrócić wraz z maszyną.

DOKUMENTY POTRZEBNE PRZY PIERWSZYM NAJMIE



OSOBY FIZYCZNE

  • Dowód osobisty
  • Dodatkowe dwa dokumenty potwierdzające adres zameldowania z dowodu osobistego (np. rachunek za media stacjonarne, prawo jazdy, paszport)


OSOBY FIZYCZNE PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

  • Dowód osobisty
  • Drugi dokument tożsamości potwierdzający adres zameldowania z dowodu osobistego
  • Dokumenty rejestrowe: zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, zaświadczenia o nadaniu numerów NIP oraz REGON
  • Pisemne pełnomocnictwo (podpisane przez właściciela firmy) upoważniające do zawierania umów i odbioru sprzętu osobę, która zgłasza się po odbiór urządzeń z naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego w Poznaniu (pierwszy wynajem osobiście przez właściciela)

SPÓŁKI PRAWA HANDLOWEGO

  • Dokumenty rejestrowe: wyciąg z rejestru handlowego z numerem KRS (nie starszy niż 3 miesiące), zaświadczenia o nadaniu numerów NIP oraz REGON
  • Pisemne pełnomocnictwo spółki (podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania spółki) upoważniające do zawierania umów i odbioru sprzętu osobę, która zgłasza się do naszej poznańskiej wypożyczalni po odbiór sprzętu budowlanego i czyszczącego.

Poznaj jakość najlepszych producentów maszyn i korzystaj osiągnięć technologicznych renomowanych marek w najwygodniejszej formie, jaką zapewnia wynajem sprzętu budowlanego z Braftech w Poznaniu!
CENNIK WYPOŻYCZALNI MASZYN

 



CYKLINIARKA BONA SCORPION

Jeżeli szukasz cykliniarki na wynajem, polecamy model Bona Scorpion. Waży ona jedynie 45 kg, dzięki czemu świetnie sprawdza się na obiektach piętrowych. Jest bardzo łatwa w obsłudze - mogą sięgnąć po nią profesjonaliści, półprofesjonaliści, a także amatorzy. Rozmiar taśmy szlifierskiej zastosowanej w tej cykliniarce na wynajem to 200x480mm.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

150 zł
24h

1500 zł
kaucja płatna gotówką









SZLIFIERKA BONA EDGE XL

Szlifierka Bona Edge to niezwykle silna i łatwa w manewrowaniu szlifierka kątowa. Można do niej dopasować krążki Ø180mm “z dziurką” bądź mocowane na rzep. Zbiera pył lepiej niż większość szlifierek kątowych na rynku. Wyposażono ją w lampki poprawiające widoczność, a jej krótsze ramię poprawia zwrotność. Dzięki temu maszynę łatwo kontrolować. Aby optymalnie odprowadzać pył, Bona Edge jest kompatybilna z Bona DCS 70.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

150 zł
24h

1000 zł
kaucja płatna gotówką









POLERKA BONA FLEXISAND 1.5

Bona FlexiStand 1,5 to wielofunkcyjna polerka, która poradzi sobie z każdą powierzchnią. Mocny silnik 1,5 kW i solidna konstrukcja to największe zalety tego modelu. Polecana do wykańczającego szlifu podłóg drewnianych, matowienia międzywarstwowego lakieru, aplikacji olejów i bejc, polerowania i czyszczenia.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

150 zł
24h

1000 zł
kaucja płatna gotówką









Flexisand1_5 & power drive

POLERKA BONA FLEXISAND 1.5 + TALERZ POWER DRIVE

Bona Power Drive to polerka, z którą poradzi sobie nawet amator. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga posiadania żadnego doświadczenia. Do maszyny dołączamy talerz Power Drive, który z łatwością usuwa grube warstwy lakieru. Nie musisz sięgać po maszynę taśmową, aby uporać się z renowacją! Polerka Bona Power Drive składa się z czterech dysków, które obracając się, szlifują podłoże blisko ścian.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

250 zł
24h

1500 zł
kaucja płatna gotówką









Bona Buffer

POLERKA BONA BUFFER

Jednodyskowa szlifierko-polerka, do szlifowania podłóg drewnianych, matowienia między warstwami, szlifowania przed nałożeniem nowej warstwy lakieru, rozprowadzania oleju, polerowania i czyszczenia.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

150 zł
24h


1000 zł
kaucja płatna gotówką









Bona Buffer & buffer 4D

POLERKA BONA BUFFER + DYSK QUATTRO

Zestaw ten obejmuje wcześniej wspomnianą polerkę Bona Buffer oraz dysk szlifujący Quatro. Składają się na niego cztery krążki ścierne, które wygładzą i zredukują każdą rysę.
.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

200 zł
24h

1200 zł
kaucja płatna gotówką









FESTOOL CTL 22 E SG

ODKURZACZ FESTOOL CTL 22 E SG

Odkurzacz Festool CTL 22 E SG zapewnia optymalne odsysanie wiórów oraz pyłów po skończonej pracy ze szlifierką. Wszystko to dzięki bezstopniowej regulacji siły ssania. Elementy Antistatic zabezpieczają urządzenie przed gromadzeniem się ładunków elektrostatycznych. Odkurzacz możesz obsługiwać za pomocą narzędzia, które podłącza się do gniazda wtykowego.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

65 zł
24h

400 zł
kaucja płatna gotówką









Bona PowerScrubber

MASZYNA CZYSZCZĄCA BONA POWER SCRUBBER

Oferujemy również wynajem maszyn czyszczących. Bona Power Scrubber jest stworzona do trudnych zadań, więc świetnie radzi sobie z czyszczeniem tarasów. Maszyna została wyposażona w dwa zbiorniki - na czystą i brudną wodę.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

250 zł
24h

1000 zł
kaucja płatna gotówką









Kärcher PCL 4

MASZYNA CZYSZCZĄCA KÄRCHER PATIO CLEANER

Urządzenie Kärcher do czyszczenia tarasów. Obracająca się szczotka w połączeniu z czystą wodą bez trudu usuwa błoto, mech czy algi. Urządzenie jest standardowo wyposażone w dwie szczotki do drewna, opcjonalnie można wyposażyć je w szczotki do czyszczenia gładkich posadzek kamiennych i betonowych. Umożliwia czyszczenie powierzchni tuż przy samej krawędzi. Maszyna polecana do czyszczenia schodów.


CENA BRUTTO ZA DOBĘ

130 zł
24h

500 zł
kaucja płatna gotówką









Myjka

MYJKA CIŚNIENIOWA KÄRCHER

Myjka ciśnieniowa nadaje się idealnie do czyszczenia pomieszczeń oraz pojazdów. Długi wąż wysokociśnieniowy - aż 4 m - gwarantuje pełną swobodę ruchów podczas sprzątania. Urządzenie składa się ze szczotki, lancy generującej pianę, a także przystawki T-Racer T150. Umożliwia ona czyszczenie większych powierzchni w zaledwie kilka sekund.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

65 zł
24h

200 zł
kaucja płatna gotówką









Gann Compact B

WILGOTNOŚCIOMIERZ GANN COMPACT B

Hydromette Gann Compact B to elektryczny wskaźnik wilgotności. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów urządzenie wyróżnia się wysoką częstotliwością pomiaru. Hydromette Gann Compact B pomoże Ci sprawdzić, czy w danym pomieszczeniu nie panuje zbyt wysoka wilgotność.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

50 zł
24h

200 zł
kaucja płatna gotówką









Hydromat CM-P Pro

HYDROMAT GANN CM-P PRO

Hydromat CM-Pro pozwala na określenie wilgoci utwardzonych materiałów budowlanych. Do pomiaru wykorzystuje się metodę węglika wapnia, którą uznaje się za jedną z najskuteczniejszych. Miernik wilgotności Gann Compact B z kolei pozwala szybko znaleźć miejsca, w których gromadzi się najwięcej wilgoci.

CENA BRUTTO ZA DOBĘ

100 zł
24h

400 zł
kaucja płatna gotówką