Materiały do szlifowania gipsu, gładzi i drewna

Remontowanie mieszkania wiąże się z zakupem niezbędnych narzędzi, takich jak wałki, pędzle czy inne narzędzia malarskie. Jeżeli chcesz całkowicie odmienić wnętrza lub dopiero kończysz remont swojego nowego domu, z pewnością potrzebujesz materiałów i przyborów do wygładzenia ścian. Niezależnie od tego, jakim rodzajem zaprawy chcesz wykończyć świeże ściany, z pewnością przydadzą Ci się papiery i siatki ścierne. Należy pamiętać, że dobrze otynkowane, a następnie oszlifowane ściany gwarantują wymarzony efekt końcowy. O tym, czy kolor będzie poprawnie pokrywał powierzchnię, zależy nie tylko jakość farby, ale również stan podłoża po oszlifowaniu go. Przed rozpoczęciem prac remontowych, warto zebrać wszystkie potrzebne materiały ścierne do gipsu czy gładzi, by praca szła pomyślnie i zgodnie z planem. Jeżeli wciąż stoisz przed dylematem, który papier czy jaką siatkę wybrać, poznaj bogatą ofertę produktów od firmy Norton i Sia!

Materiały szlifierskie tych marek są skuteczne i odporne na rozrywanie.

Czym szlifować podłogi i ściany? Siatką czy papierem?

Na pytanie o to, jakich materiałów ściernych używać, trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Zarówno papier w formie krążka, jak i siatka do szlifowania znajdą swoje zastosowanie podczas wykańczania ściany, dlatego warto mieć pod ręką jeden i drugi produkt. Ostateczny wybór pomiędzy siatką ścierną a papierem jest podyktowany także tym, czy jest się zwolennikiem sprawdzonych rozwiązań, czy poszukuje się nowocześniejszego sposobu na wygładzenie ścian. Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujesz, w sklepie Braftech znajdziesz materiały ścierne od firmy Norton i Sia!

Największą zaletą materiału ściernego takiego, jak krążki do szlifowania jest ich wydajność. Praca z produktem nie wymaga dużego nakładu wysiłku - papier ścierny produkowany jest z dodatkiem tlenku cyrkonu, co również wpływa na jego uniwersalność. Krążek jest wprost niezastąpiony podczas wykańczania niemal każdej powierzchni - także gipsu. Dla tych, którzy poszukują materiału ściernego do drewna, powinni zwrócić uwagę na siatkę - sprawdzi się najlepiej! Dzięki dodatkowi węglika krzemu prace szlifierskie przebiegają gładko i bez zbędnego nakładu siły. Jeżeli spodoba Ci się wygładzanie drewna w nowoczesny sposób, wypróbuj ją również jako siatkę ścierną do gipsu! Wysoka skuteczność gwarantowana. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi w tej kategorii materiałami ściernymi do drewna i gipsu.

Materiały ścierne w naszym sklepie - wybierz idealne dla siebie!

Materiały ścierne marki Norton i Sia odznaczają się niezwykle wysoką wydajnością i jakością. Dostępne w naszym sklepie produkty zapewnią szybką i sprawną pracę na wielu płaszczyznach. Mowa tu o produktach takich, jak siatka ścierna do gładzi gipsu czy drewna. Nasza szeroka oferta pozwoli na dopasowanie idealnych narzędzi do poszczególnych prac remontowych. Posiadamy papier oraz siatki ścierne w różnych wariantach. Znaleźć tu można propozycje wykonane z węglika krzemu klasy P,   z pyłów ceramicznych czy też z nasypem cyrkonowym. Dzięki tak szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie materiały ścierne w naszym sklepie.
Filtry
Granulacja
Rodzaj nasypu
1PLN 95PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24