Produkty do pielęgnacji podłóg olejowanych

Parkiet olejowany może stać się ozdobą każdego wnętrza. Aby jednak zachwycał swoim wyglądem, konieczne jest właściwe dbanie o niego. Czyszcząc i konserwując jego powierzchnię, dobrze wykorzystywać sprawdzone środki do pielęgnacji podłóg olejowanych dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem!

Płyn do mycia podłóg olejowanych, który warto wybrać

Obecnie na rynku można znaleźć różnorodne środki do podłóg olejowanych. W naszym asortymencie umieściliśmy produkty odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zarówno płyn do mycia drewna olejowanego przeznaczony do odświeżania i pielęgnacji powierzchni, jak i skoncentrowane środki, które mogą poradzić sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami, nie wpływając przy tym negatywnie na wygląd parkietu.

W razie wątpliwości, na jaki płyn do podłóg drewnianych olejowanych postawić, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze produktu dopasowanego do konkretnych wymagań, abyś miał pewność, że wybierasz wariant, którego potrzebujesz. Oferujemy środki cenione zarówno przez klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów.

Nie tylko płyn do mycia podłóg olejowanych — na jakie jeszcze środki warto postawić?

Jeżeli chcesz właściwie zadbać o swój parkiet, musisz wybrać nie tylko odpowiedni płyn do mycia podłogi olejowanej, lecz także inne środki, których zadaniem jest wydobycie koloru drewna, podkreślenie słoi zdobiących ten naturalny materiał oraz zapewnienie mu wyjątkowego połysku i ochrony przed działaniem wilgoci, wody oraz zabrudzeniami. Wśród nich są m.in. oleje, woski regeneracyjne i olejowoski. Jeżeli będziesz regularnie stosować zarówno płyn do mycia parkietu olejowanego, jak i tego rodzaju produkty, ochronisz go przed zniszczeniem.

Produkty Bona do podłóg olejowanych — wybierz renomowaną markę

W asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów znanej i cenionej na świecie marki Bona. Płyn do podłóg olejowanych czy olej konserwujący to tylko przykłady środków, dzięki którym Twoja podłoga zachowa doskonały wygląd na długo nawet przy jej intensywnym użytkowaniu. Warto także wspomnieć, że marka dba o to, aby w jej produktach nie znajdowały się żadne szkodliwe substancje — dzięki temu środki Bona do podłóg olejowanych są doskonałym wyborem dla wszystkich osób dbających o środowisko naturalne. Potwierdza to spełnienie rygorystycznych norm GREENGUARD dotyczących emisji szkodliwych środków chemicznych.

W asortymencie znajdziesz nie tylko olej czy płyn do mycia parkietu olejowanego, lecz także inne produkty marki Bona, które mogą okazać się przydatne podczas pielęgnacji podłogi. Wśród nich można wyróżnić łatwy i wygodny w użyciu mop wyposażony w płyn w sprayu, dzięki czemu nie jest konieczne wyciskanie mopa i moczenie go w wiadrze. Oprócz tego oferujemy pady dostosowane do różnych potrzeb, w tym warianty, które świetnie radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami oraz te, stworzone z myślą o właścicielach zwierząt domowych. Wykorzystując płyn do czyszczenia podłóg olejowanych Bona wraz z tego rodzaju akcesoriami zapewnisz swojemu parkietowi nieskazitelną czystość i blask każdego dnia.

Sprawdzone środki do podłóg olejowanych w ofercie sklepu Braftech

Dbamy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się produkty renomowanych marek dbających zarówno o skuteczność swoich środków, jak i łatwość ich stosowania. Zależy nam na tym, aby regularna pielęgnacja Twojej olejowanej podłogi była zadaniem, które możesz wykonać szybko i bez większych trudności. Właśnie to zapewniają m.in. płyn do mycia podłóg olejowanych marki Bona oraz inne środki dostępne w naszym asortymencie.

Stawiając na nasze produkty, wybierasz środki, które pozwolą Ci usunąć z parkietu zabrudzenia, zachować jego blask, a także ochronić go przed zarysowaniami negatywnie wpływającymi na wygląd drewna. O to wszystko zadbasz bez trudu z wykorzystaniem naszych produktów. Płyn do mycia podłóg drewnianych olejowanych? Wosk regeneracyjny? A może olejowosk? To wszystko znajdziesz w naszym asortymencie!

Filtry
Pojemność
Rodzaj środka
37PLN 539PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24