Polerki do podłóg i parkietu

Zapewne każdy, kto choć raz był w galerii handlowej, muzeum lub w innym miejscu o wielkopowierzchniowym obszarze, widział urządzenia zastępujące wielogodzinną pracę osób sprzątających. Mowa o maszynach, które jednocześnie zbierają brud i myją podłogę, by klienci czy odwiedzający stąpali po profesjonalnie oczyszczonej podłodze. Zaawansowane technologicznie maszyny opanowały centra handlowa i pasaże, a w domach rodzinnych coraz częściej rodziny decydują się na tę technologię, zamkniętą w przenośnym mopie. Jak się okazuje, powstały także urządzenia łudząco podobne do tych ręcznych urządzeń mechanicznych, jednak o innym przeznaczeniu. O jakim sprzęcie mowa? Oczywiście o polerce do po podłóg! Warto zapoznać się z atrakcyjnymi cenami oraz funkcjami tych praktycznych maszyn, aby konserwacja powierzchni płaskich przebiegała szybko i zarazem wyjątkowo skutecznie.

Sprzęt, dzięki któremu wypolerujesz olejowaną podłogę!

Pomimo odmiennego przeznaczenia jednego i drugiego urządzenia, nie można im odmówić pewnego podobieństwa. Przede wszystkim - wygląd. Zarówno polerki, jak i innowacyjne pomoce pracowników sprzątających mają podobny wygląd. Główna różnica pomiędzy nimi leży w przeznaczeniu sprzętu. Polerka do drewnianej podłogi jest potrzebna, gdy po położeniu wszystkich desek chce się podbić piękną strukturę drewna, a także, gdy z czasem ono zmatowieje. Co ciekawe, nawet olejowane deski można potraktować urządzeniem do szlifowania ich zewnętrznej warstwy. Dobierając sprzęt odpowiedni do posiadanego rodzaju podłogi, o wiele łatwiej jest przywrócić jej stracony blask. Nawet jeżeli nie stoisz przed problemem odrestaurowania zabytkowej podłogi, tylko zauważyłeś, że posadzka w Twoim domu nie jest już pierwszej nowości, nie zwlekaj z cyklinowaniem. Polerka do podłogi olejowanej za pomocą odpowiedniego talerza jest w stanie pomóc zniszczonej posadzce szybko i przede wszystkim trwale. Wykorzystując nowe zdobycze technologiczne, czyli innowacyjnego mopa oraz polerkę do podłóg, którą można dziś już nabyć w przystępnej cenie, zadbasz o swoje drewniane powierzchnie w sposób niezwykle profesjonalny.

Co ważne, sprzęt sprawdzi się także jako polerka do parkietu! Bona to firma dostarczająca szereg narzędzi i olejów, które ułatwiają dbanie o wnętrza, a szczególnie o podłogę. Łącząc sprawdzone produkty do czyszczenia drewna oraz do jego polerowania, można zadbać o drewniany parkiet. Zachęcamy już dziś do zapoznania się z ofertą polerek do parkietu, których cena idzie w parze z jakością!
Filtry
712PLN 21953PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24