Szpachle i wypełniacze do podłóg

Parkiet, boazeria, panele - niezależnie od tego, które z nich położysz na posadzce, gratulujemy świetnego wyboru! Podłogi drewniane od stuleci są kojarzone z elegancją i luksusem. Wielu parkieciarzy-amatorów wiąże jednak proces zakładania parkietu lub paneli z ogromem wysiłku, drobiazgową robotą i siłowaniem się z deskami. Co zrobić, gdy podczas montowania przypadkiem uszkodzisz strukturę drewna, co zostawi na niej nieestetyczne zadrapanie? Jak działać, gdy kilka dni po założeniu podłogi widać już na niej pierwsze ubytki? Sięgnij po szpachlę lub wypełniacz szczelin do parkietu!

Parkiet jak nowy w kilka minut

Wypadki mogą zdarzyć się każdemu. Jednym z nich jest nieuwaga podczas zakładania parkietu, np. stanięcie na nim, gdy klej nie zastygł wystarczająco. W ten sposób mogą tworzyć się nieestetyczne luki. Sięgnij w takim przypadku po wypełniacz szczelin do paneli i parkietu. Tego typu produkt idealnie nadają się do korygowania drobnych błędów, które szczególnie często zdarzają się początkującym parkieciarzom. Oferujemy wypełniacze do szczelin w panelach i parkietach o różnych odcieniach, dzięki czemu naprawa usterki będzie niezauważalna. Produkty do uzupełniania luk charakteryzują się wysoką przyczepnością początkową i końcową, dzięki czemu masa trzyma się miejsca, na które dostanie zaaplikowana. Wypełniacz do szczelin w parkiecie to świetny sposób na szybką naprawę błędu wyglądającego na jeden z tych nie do naprawienia. Nie musisz siłować się ze ściąganiem desek - jest to nie tylko uciążliwe, ale może też skończyć się ich uszkodzeniem. Sięgnij po jeden z naszych wypełniaczy szczelin do paneli i parkietu, a nikt nawet nie zauważy, że w konkretnym miejscu coś poszło nie tak.

Częstym problemem są również zarysowania, które mogą pojawić się na deskach. Powstają one zazwyczaj w wyniku nieostrożnego transportu, nieodpowiedniego przechowywania, a także złej organizacji pracy podczas montażu. Jeżeli po założeniu posadzki zauważysz na niej jakieś rysy, sięgnij po szpachlę do parkietu. Sklep internetowy Braftech oferuje szeroki wybór produktów takich jak wypełniacz do szczelin w drewnie, dzięki którym podłoga będzie wyglądała tak, jakbyś dopiero zakupił ją w markecie budowlanym. Szpachla do parkietu stworzy na nim piękną, lustrzaną powierzchnię, wypełniającą wszelkie rysy.

Szpachla i wypełniacz do parkietu - sprawdź naszą ofertę!

W naszym sklepie oferujemy szeroki wachlarz produktów takich, jak szpachla czy wypełniacz szczelin do parkietu. Znaleźć tu można propozycje renomowanych marek Den Braven, Renova oraz Bona. Zarówno wypełniacz szczelin do paneli, jak i inne nasze produkty są wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Odznaczają się one najwyższą jakością, co znacznie wpływa na ich skuteczność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Sięgnij po wypełniacze i szpachle do parkietu, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się piękną posadzką przez wiele lat. Gwarantujemy, że w naszym sklepie znajdziesz produkt idealny do swoich potrzeb.

Filtry
Kolor wypełniacza
Pojemność
Rodzaj wypełniacza
Gotowość do użycia
17PLN 332PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24