Płyny do mycia

Płyn do mycia drewnianych podłóg od marki Bona to gwarancja ich czystości i odpowiedniej pielęgnacji. Zapewnia skuteczne usuwanie zabrudzeń, nie naruszając przy tym delikatnej struktury drewna. Opracowany przez Bona płyn do mycia paneli drewnianych to nie tylko produkt o doskonałych właściwościach czyszczących, ale także środek pielęgnacyjny, który wzmacnia i zabezpiecza powierzchnię drewna przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Bezpieczny i skuteczny płyn do czyszczenia parkietu

Jeśli poszukujesz płynu do podłóg bezpiecznego dla dzieci, oferowanego w dobrej cenie, idealnym rozwiązaniem są produkty Bona. Płyn do podłóg drewnianych antypoślizgowy o specjalnej formule sprawia, że stają się one bezpieczniejsze dla najmłodszych domowników. Jednocześnie preparat efektywnie eliminuje zabrudzenia i przywraca parkietowi jego naturalny blask.

W tej kategorii prezentujemy również płyn do mycia i czyszczenia parkietu, który doskonale sprawdzi się w domach, gdzie przebywają zwierzęta. Innowacyjny skład oparty jest na technologii nasyconej tlenem, dzięki której środek wnika nawet w trudne, zaschnięte plamy i zabrudzenia wnoszone na butach. Dodatkowo, technologia Odour Guard™ Bona powoduje, że płyn do mycia podłóg drewnianych neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Powierzchnie po jego zastosowaniu będą emanować świeżością.

Płyn do mycia podłóg panelowych z technologią Odor Guard™

W asortymencie Braftech posiadamy także płyn do mycia podłóg panelowych. Pozostaje skuteczny w czyszczeniu i jest zarazem bardzo ekonomiczny. Uzupełniacze o pojemności aż 2,5 l pozwalają zaoszczędzić pieniądze i są bezpieczne dla materiałów lakierowanych, olejowanych oraz twardych wosków. Zachęcamy również do zapoznania się z wariantem płynów w sprayu dla jeszcze większej wygody sprzątania.

Zapewnij podłogom odpowiednią pielęgnację, korzystając ze znakomitych produktów Bona - płynu do mycia parkietów i podłóg drewnianych!

Filtry
107PLN 427PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24