Pasty i środki do podłóg

Drewniana podłoga może być naprawdę piękną, użytkową ozdobą domu. Jest narażona na wiele uszczerbków i odprysków, przez co trzeba na nią uważać bardziej niż na meble czy fronty kuchenne. Aby móc cieszyć się naturalnym blaskiem posadzki i zabezpieczyć ją przed zniszczeniami czy niszczeniem, warto sięgnąć po pastę do drewnianych podłóg!

Zadbaj o podłogę z Braftech!

Idealna pasta do drewnianych paneli

Oprócz regularnego sprzątania zabrudzonych powierzchni warto także zadbać o drewniane panele poprzez ich polerowanie. Nakładanie warstwy pasty działa jak filtry zabezpieczający przed zbytnim wsiąkaniem wody w głąb desek, a także przed kurzem. Warto zwrócić uwagę, czy dany specyfik sprawdzi się do każdego rodzaju podłogi. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem różnych rodzajów paneli, wybierz uznaną pastę do podłogi drewnianej i lakierowanej! W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze, gdyż otrzymasz produkt 2w1.

Pasta do parkietu, która odnawia podłogę

W poniższej kategorii znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do mycia konserwacji drewna. Polecamy produkty od firmy Bona, która jest znana na całym świecie. Na niemałą popularność specyfików ma również sposób ich użycia i gwarantowane bezpieczeństwo. Dopuszczone do sprzedaży pasty do podłóg drewnianych nie mają sobie równych pod względem łatwość ich stosowania, gdyż można je nakładać za pomocą mopa. Niewymagana jest podwójna aplikacja specyfików, jednak poleca się podkreślać zakonserwowaną podłogę woskami również przeznaczonymi do tego celu. Wszystkie środki do czyszczenia podłóg drewnianych przeszły pozytywnie testy dotyczące emisji szkodliwych związków chemicznych i otrzymały stosowne certyfikaty. Sprawdzona jakość tyczy się także wszystkim znanych parkietów. Klepki ułożone według określonej mozaiki, które wciąż są montowane w wielu domach i obiektach, nie tracą na świeżości i potrafią wpasować się nawet w nowoczesne, loftowe wnętrza. Jeśli jesteś posiadaczem tego typu podłogi, wypróbuje na niej pastę polerską do czyszczenia! Parkiet nabierze blasku, a po rozlanym kieliszku wina lub wylanej wodzie nie będzie śladu!

Niezależnie od tego, czy podłoga jest drewniana, czy została wyłożona lakierowanym parkietem, dzięki oferowanym produktom znów będzie wyglądała jak nowa. Pasty od lat są numerem jeden, gdy poszukuje się środków do przedłużenia żywotności naturalnej posadzki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą środków do czyszczenia podłóg drewnianych!

Filtry
Pojemność
Przeznaczenie do podłóg
Rodzaj środka
29PLN 1553PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24