Środek czyszczący do podłóg drewnianych 4L BONA
Udostępnij:

Czyszczenie i konserwacja drewnianych podłóg w jednym

Każdy, kto chce żyć w zgodzie z naturą, poszukuje środków do czyszczenia, które pomogą bezpiecznie usunąć zanieczyszczenia nawet z trudnych powierzchni. Poszukując idealnego płynu, niekiedy można trafić na środki tworzące nieestetyczne przebarwienia. Przedstawiamy nowoczesną formułę bezwzględną dla zabrudzeń i delikatną dla drewna! Środek do czyszczenia podłóg drewnianych Bona został opracowany specjalnie do skutecznego czyszczenia lakierowanych i woskowanych podłóg drewnianych. Jest to także idealny uzupełniacz do wkładów do Spray Mopa, gotowy do użycia od zaraz. Ponadto prezentowany środek do czyszczenia podłóg drewnianych jest całkowicie biodegradowalny, dlatego kupując go, przyczyniasz się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Środek czyszczący do drewna o neutralnym pH sprawdza się na niemal wszystkich rodzajach drewnianych podłóg - przekonaj się o tym!

Środek do konserwacji podłóg drewnianych Bona można stosować wraz z innymi środkami do czyszczenia i impregnowania posadzek. Stosując go, można zapomnieć o smugach i matowych śladach - formuła środka czyszczącego została opracowana tak, by bezpiecznie usuwała zabrudzenia, nie naruszając struktury drewna.
Podłoga należy do najintensywniej brudzących się, a do tego - najrozleglejszych powierzchni naszych domów i miejsc pracy. Dlatego by jej pielęgnacja nie okazywała się zanadto uciążliwa, ale była zarazem w pełni skuteczna - wybierz najlepsze środki do czyszczenia parkietu i podłóg drewnianych marki Bona! Uzupełniacz do wkładów znajdujących się w Spray Mopie Bona.

GŁÓWNE ZALETY ŚRODKU DO CZYSZCZENIA PODŁÓG DREWNIANYCH BONA

  • Przeznaczony specjalnie do lakierowanych podłóg drewnianych
  • Można stosować wraz z preparatami do odświeżania i pastami firmy Bona
  • Łatwy do użycia od razu po zakupie
  • Biodegradowalny
  • Posiada certyfikat Greenguard*

Pasujące do

Bona Premium Spray MopBona Premium Spray Mop
PIE/BON/MOP SPRAY

Kupujący ten produkt kupili także: