Oleje i woski do blatów

Oczywistym jest fakt, że drewno znajdujące się na zewnątrz budynku będzie starzało się inaczej, niż to znajdujące się wewnątrz. Wystarczy spojrzeć na stary taras lub drewniany pomost – na stare, spękane drewno, które smagane wiatrem i deszczem wyniszczało, odkrywając siatkę ostrych drzazg oraz zadziorów. Z tego też względu trzeba zapewnić mu odpowiednią ochronę, by nawet po latach prezentowało się tak, jak gdyby nie minęła dla niego choćby minuta. Najlepiej jest taki efekt osiągnąć za pomocą olejów do tarasów.

Jaki olej do tarasu wybrać?

Mało kto nie przepada za spędzaniem ciepłego, letniego dnia na przydomowym tarasie. Zimny napój pod ręką, dobra lektura, przygrzewające słońce, spokój… Prawdziwa idylla. Warto jednak pamiętać, że takie warunki nie są dla drewna idealne… A już w szczególności, gdy po upale przyjdzie ulewa. Warto więc odpowiednio taras zabezpieczyć – czy to przed upałem, czy przed deszczem, czy też i nieuchronnym mrozem zimy. Tutaj sprawdzi się oczywiście kryjący lub bezbarwny olej do tarasów, czyli specjalna powłoka ochronna zabezpieczająca drewno. Niezależnie od rodzaju, olej do drewna na taras wygładza powierzchnię drewna i pielęgnuje ją, chroniąc ją przy tym przed wnikaniem wody w wewnętrzne warstwy budulca. Dzięki niemu również drewno nie kurczy się ani nie pęcznieje, jak i nie zmienia swojej faktury. Olej do drewna na taras to bezpieczny i skuteczny wybór.

Olej do tarasów OSMO i BONA - w naszej ofercie

W naszej ofercie zawarliśmy wiele propozycji olejów tarasowych. Wśród nich na pewno znajdziecie Państwo ten o satysfakcjonującej specyfikacji. Posiadamy propozycje takie jak olej tarasowy OSMO bezbarwny. Proponujemy także różnorodne warianty kolorystyczne o różnej pojemności. Tak szeroka oferta pozwoli na wybór oleju do tarasów OSMO idealnie dopasowanego do każdych potrzeb. Wśród naszego asortymentu znaleźć można także propozycje dobrze znanej na rynku marki BONA. Gwarantujemy, że nasze produkty spełnią oczekiwania każdego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oleju do drewna zewnętrznego.

Oleje OSMO do tarasów

Olej do tarasu OSMO to, niezależnie od rodzaju, świetny wybór dla każdego, kto chce zadbać o wygląd drewnianej podłogi znajdującej się na zewnątrz. W ofercie tej firmy znalazły się oleje tak uniwersalne jak bezbarwny olej do tarasów, jak również produkty o konkretnej specyfikacji dostosowanej do nietypowych rodzajów drewna (np. modrzewia). Wybór jest ogromny. Jaki olej do tarasu sprawdzi się więc najlepiej? Oba warianty posiadają podobne właściwości. Zarówno bezbarwny olej do drewna, jak i ten z kolorem sprawdzą się doskonale jako ochrona przed brudem i wodą. Jest jednak zasadnicza różnica między nimi. Podczas wyboru należy mieć na uwadze, że olej bezbarwny do drewna na zewnątrz nie zapewnia ochrony przed promieniami UV.

Lazura olejna OSMO

Czym różni się lazura olejna OSMO od zwykłego oleju tarasowego? Głównie tym, iż bazuje na naturalnych olejach, które wnikają głęboko w strukturę drewna, nadając mu świeżości, elastyczności oraz zdrowego wyglądu. Jest także wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne i promienie UV, dzięki czemu drewno zawsze będzie wyglądało jak nowe.

Olej ochronny i kryjący zewnętrzny OSMO

Podobnie jak inne produkty OSMO, oleje do tarasów ochronne i kryjące zewnętrznie dbają o jakość drewna wystawionego na działanie żywiołów. Zapewniają jednak odrobinę inny stopień ochrony, a w przypadku oleju kryjącego – również i kolor. Wybierzcie Państwo opcje dla siebie! W naszej ofercie można znaleźć oleje tarasowe OSMO w wielu odcieniach. Dzięki temu z łatwością można dopasować ten idealny. Szeroka gama oleju do tarasu OSMO w odcieniach naturalnych pozwoli dostosować produkt do gatunku drewna, z którego wykonany został parkiet. Posiadamy także propozycje w niestandardowych barwach takich jak brązowy, szary czy niebieski, a nawet zielony. Z naszymi produktami doskonale dopasujesz olej tarasowy zewnętrzny do drewna.

Oleje do tarasów bezbarwnych od Braftech

Zadbajcie Państwo o swój taras wraz z olejami zewnętrznymi do drewna dostępnymi w naszej ofercie. Szeroki wybór obejmujący opcje uniwersalne rzędu oleju bezbarwnego do drewna aż po oleje barwiące i dostosowane do konkretnych gatunków drzew pozwolą Wam dobrać produkt o odpowiedniej specyfikacji.

Filtry
Ilość komponentów
Pojemność
Odcień
7PLN 134PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24