Pady polerskie do szlifierko-polerek

Pady polerskie służą jako podstawa każdej szlifierko-polerki. Stosuje się je – zależnie od materiału, z jakiego zostały wykonane – do aplikowania oleju oraz pasty polerskiej, polerowania olejowanych i woskowanych podłóg, jak również do prac rzędu szlifowania między warstwami lakieru. Każdy pad ścierny włączony do naszego asortymentu został zaprojektowany z myślą o wydajnej, a zarazem komfortowej dla użytkownika pracy z maszyną oraz maksymalizacji jej efektów.

Najlepsze pady polerskie

Pady polerskie grube

Czym charakteryzują się pady do polerki grube? To już zależy od koloru, jaki Państwo wybiorą. Udostępniliśmy w naszym sklepie szeroki dobór barw, od których zależy specyfikacja danego pada. Jako przykład, pad polerski biały będzie najmniej agresywny i przysłuży się głównie do sprzątania i pastowania suchych podłóg, gdzie czarny posłużyć może głównie do usuwania starych, twardych powłok wosku.

Pady polerskie cienkie i ścierne

Pady polerskie cienkie podzielone zostały podobnie, jak grube – zgodnie z barwami. W tym wariancie oferujemy jednak dodatkowe propozycje, między innymi pad ścierny przystosowany do szlifowania między warstwami lakieru, jak i delikatny pad bawełniany o nietypowych zaletach. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją!

Pad polerski biały

Nasze pady polerskie to najwyższej jakości akcesoria do polerki. W specjalistycznym sklepie Braftech oferujemy również specjalne warianty z włókien naturalnych - m.in. wykonane z prawdziwej owczej wełny, które dzięki unikalnym właściwościom lanoliny jeszcze lepiej nasączają drewno, przyspieszając jednocześnie proces schnięcia. Potrzebny jest sprawdzony produkt do polerowania lakieru na efektowny połysk? Polecamy nasz pad polerski biały dostępny w wersji cienkiej oraz grubej, który rewelacyjnie sprawdzi się do suchych lub lekko woskowych podłóg.

Pady 3M

Czym są owe pady polerskie 3M? Są to pady wyższej jakości, wyróżniające się czy to trwałością, czy zastosowaniem przy cięższych pracach rzędu usuwania starych powłok podłogowych, jak również wżartego kurzu i zabrudzeń. 3M pady polerskie powinny znaleźć się na stanie każdej firmy czy osoby parającej się polerowaniem i odnawianiem podłóg, dlatego gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej oferty!

Filtry
Grubość pada
Kolor pada
14PLN 95PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24