Produkty do podłóg

Perfekcyjnie wykończone podłogi to ozdoba wnętrza, która zwraca uwagę i wpływa na ogólny odbiór przestrzeni. Niezależnie od tego, czy mowa o prywatnym domu, czy o siedzibie firmy lub biurze, ogromne znaczenie ma odpowiednio przygotowana i zadbana posadzka. W naszej ofercie można znaleźć wiele produktów, które sprawią, że łatwo będzie utrzymać ją w idealnym stanie. Proponujemy wszelkiego rodzaju preparaty od wiodących firm, takich jak Bona czy Osmo. Pielęgnacja podłóg jeszcze nigdy nie była tak prosta, jak przy wykorzystaniu tych świetnej jakości środków.    

Bona i Osmo - sklep z renomowanymi markami

Wiemy, jak należy zajmować się podłogami, dlatego proponujemy jedynie skuteczne, rozwiązania. Szeroka oferta zawiera wszelkiego rodzaju środki, których można potrzebować podczas instalacji i użytkowania solidnych, eleganckich posadzek. Wiele z nich to produkty szwedzkiej firmy Bona, która od przeszło 100 lat działa w tej branży. Polecamy zwrócić również uwagę na markę Osmo - eksperta od pielęgnacji podłóg. Proponowane przez nas środki czyszczące czy konserwujące to produkty z najwyższej półki.

Profesjonalna pielęgnacja podłóg

Wykorzystując produkty z naszej oferty, można z łatwością zadbać o piękną, trwałą posadzkę - od samych podstaw, czyli montażu, aż po codzienne użytkowanie i utrzymywanie czystości. Grunty i kleje montażowe, w tym silanowe, poliuretanowe czy hybrydowe, to niezbędne środki podczas instalacji podłogi. W ofercie można znaleźć również szeroki wybór lakierów nawierzchniowych, olejów i wosków, które zapewnią odpowiedni wygląd i ochronę drewnianym parkietom. Zapraszamy do zapoznania się z długą listą dostępnych kolorów i rodzajów wykończeń.

Filtry
7PLN 513PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24