Oleje i woski ochronne do drewna

Jak wszystko na świecie, drewno się starzeje. Niegdyś piękne, błyszczące drewno zdobiące podłogę czy to tarasu, czy też domu utraci swą jedwabistość i kolor. Zależnie od warunków, na jakie jest ono wystawione, będzie lepiej lub gorzej. Drewno w domu utraci raptem swą barwę i sprężystość, gdzie drewno znajdujące się przed domem czy na tarasie będzie nosić ślady setek deszczów, mrozów i upałów, zostawiając jedynie szare, spękane deski znaczone dziesiątkami drzazg.

Czy można jakkolwiek zapobiec upływowi czasu? Niestety, nie bardzo – można jednak zadbać o ochronę drewna, by móc się cieszyć jego pięknem przez długie lata. W tym oczywiście pomogą oleje ochronne do drewna, które proponujemy w naszej ofercie.
do wewnątrz na zewnątrz

Wysokiej jakości oleje do drewna

Oleje do drewna OSMO

Jeżeli poszukujecie Państwo dobrego oleju do drewna, OSMO jest producentem, który ma produkty stworzone wręcz dla Was! W propozycji znajdziecie oleje OSMO przeznaczone do podłóg drewnianych zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Nie są one oczywiście identyczne – każdy produkt ma swoje własne parametry.

Nieważne, czy potrzebujecie od OSMO oleju ochronnego UV, olej tungowego do drewna, a może oleju do modrzewiowych desek tarasowych - w naszej ofercie znajdzie to, i jeszcze więcej. Zapraszamy!

Wosk olejny OSMO

Z innych propozycji firmy OSMO, możemy Państwu również zaproponować wosk olejny OSMO bezbarwny. Owy wosk twardy olejny bazuje na naturalnych składnikach, co jest niezwykle ważną cechą, gdy chce się utrzymać odpowiednią kondycję oraz wygląd drewna. Pytanie tylko: dlaczego? Otóż sztuczne produkty mają tendencje do całkowitego zatykania drewna, przez co materiał nie może swobodnie oddychać czy oddawać wilgoci. Naturalny wosk twardy olejny OSMO tworzy natomiast korzystny mikroklimat, nie blokując jednocześnie dopływu powietrza, dzięki czemu drewno zostaje piękniejsze i zdrowsze na dłużej. Co więcej – w przeciwieństwie do innych lakierów do drewna – nie łuszczy się ani nie pęka, co wpływa korzystnie na wygląd podłogi, jak i zapobiega przedostawaniu się nadmiernej ilości wilgoci w niższe warstwy drewna.

Oleje kryjące zewnętrzne

W ofercie nie mogło także zabraknąć olejów kryjących zewnętrznych w różnorodnych barwach. Nie są to zwykłe farby – kryjąca powłoka nie tyle co pokrywa drewno, co w nie wnika, nadając mu piękną, bogatą barwę bez przykrywania naturalnej faktury tego materiału. Co więcej – podobnie jak każdy przedstawiony w ofercie olej – chroni on materiał, zapewniając mu piękny wygląd na długi czas. Jeżeli więc interesuje Państwa odnowienie tarasu poprzez dodanie odrobiny koloru – białe, czarne i kolorowe oleje do drewna są doskonałym wyborem. Przekonajcie się sami!

Filtry
Ilość komponentów
Pojemność
Odcień
35PLN 5106PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24