Oleje i woski ochronne do drewna

Jak wszystko na świecie, drewno się starzeje. Niegdyś piękne, błyszczące drewno zdobiące podłogę czy to tarasu, czy też domu utraci swą jedwabistość i kolor. Zależnie od warunków, na jakie jest ono wystawione, będzie lepiej lub gorzej. Drewno w domu utraci raptem swą barwę i sprężystość, gdzie drewno znajdujące się przed domem czy na tarasie będzie nosić ślady setek deszczów, mrozów i upałów, zostawiając jedynie szare, spękane deski znaczone dziesiątkami drzazg.

Czy można jakkolwiek zapobiec upływowi czasu? Niestety, nie bardzo – można jednak zadbać o ochronę drewna, by móc się cieszyć jego pięknem przez długie lata. W tym oczywiście pomogą oleje ochronne do drewna, które proponujemy w naszej ofercie.
 

Wysokiej jakości oleje do drewna

Oleje do drewna OSMO

Jeżeli poszukujecie Państwo dobrego oleju ochronnego do drewna, OSMO jest producentem, który ma produkty stworzone wręcz dla Was! W propozycji od marki OSMO znajdziecie oleje do drewna przeznaczone do podłóg drewnianych zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Nie są one oczywiście identyczne – każdy produkt ma swoje własne parametry. Przykładowo: OSMO olej do drewna czarny nada drewnu piękną, głęboką barwę, nie niwelując przy tym rysunku atrakcyjnych wizualnie słojów. 

Nieważne, czy potrzebujecie od OSMO białego czy czarnego oleju do drewna, a może oleju do modrzewiowych desek tarasowych - w naszej ofercie znajdzie to, i jeszcze więcej. Zapraszamy! W sklepie Braftech zakupią Państwo poszukiwany olej OSMO w najkorzystniejszej cenie!

Wosk olejny OSMO

Z innych propozycji tego sprawdzonego producenta możemy Państwu również zaproponować woski OSMO. Bazują one na naturalnych składnikach, co jest niezwykle ważną cechą, gdy chce się utrzymać odpowiednią kondycję oraz wygląd drewna. Pytanie tylko: dlaczego? Otóż sztuczne produkty mają tendencje do całkowitego zatykania drewna, przez co materiał nie może swobodnie oddychać czy oddawać wilgoci. Naturalne woski OSMO tworzą natomiast korzystny mikroklimat, nie blokując jednocześnie dopływu powietrza, dzięki czemu drewno pozostaje piękniejsze i zdrowsze na dłużej. Co więcej – w przeciwieństwie do lakierów do drewna – woski OSMO nie łuszczą się ani nie pękają, co wpływa korzystnie na wygląd podłogi, jak i zapobiega przedostawaniu się nadmiernej ilości wilgoci w niższe warstwy drewna.

Oleje kryjące zewnętrzne

W ofercie nie mogło także zabraknąć olejów kryjących zewnętrznych w różnorodnych barwach. Nie są to zwykłe farby – kryjąca powłoka olejów do drewna OSMO tego typu nie tyle co pokrywa drewno, co w nie wnika, nadając mu piękną, bogatą barwę bez przykrywania naturalnej faktury tego materiału. Co więcej – podobnie jak każdy przedstawiony w ofercie olej – chroni on materiał, zapewniając mu piękny wygląd na długi czas. Warto wypróbować, z jaką łatwością zrewitalizuje się powierzchnie, przywracając im świeżość oraz blask za pomocą oleju białego lub czarnego do drewna od renomowanej marki OSMO. Jeżeli więc interesuje Państwa odnowienie tarasu poprzez dodanie odrobiny koloru – białe, czarne i kolorowe oleje do drewna są doskonałym wyborem. Przekonajcie się sami!

Filtry
Ilość komponentów
Pojemność
Odcień
7PLN 513PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24