Krążki ścierne do szlifierek

Krążki ścierne do szlifierek są niezbędnym elementem wyposażenia przy jakichkolwiek robótkach polerskich i szlifierskich, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Bez nich nawet najlepsza szlifierka orbitalna czy obrotowa byłaby jedynie nieużyteczną ozdobą warsztatu, z której nie ma większego pożytku. Ze względu więc na swą użyteczność, krążków ściernych na rzep w popularnych wymiarach jak 150mm i 180mm nie mogło oczywiście zabraknąć w naszej ofercie!

Krążki i papier ścierny

Papier ścierny krążek

Czym jest papier ścierny nie trzeba prawdopodobnie nikomu tłumaczyć. Chropowaty materiał pozwala szybko i sprawnie usunąć warstwę powierzchni przedmiotu, tym samym zapewniając mu gładkość oraz pożądany kształt. Najczęściej stosuje się papier ścierny przy wyrównywaniu drewna – pozwala on usunąć niebezpieczne drzazgi, zapewniając jednocześnie drewnu piękny wygląd oraz połysk.

W naszym sklepie oferujemy papier ścierny na rzep o różnej specyfikacji i wielkości. Papier ścierny krążek możecie Państwo dostać w wielkości 180 mm, 150 mm, jak i również w mniejszym rozmiarze 125 mm. Warianty mają oczywiście inną specyfikację – pozwoli to znaleźć krążki ścierne dostosowane do konkretnego materiału. Proponujemy także papier ścierny krążek 180 mm -125 mm na rzep, których konstrukcja znacząco ułatwia pracę z obrabianiem twardszych materiałów..


Krążki ścierne na rzep 180 mm, 150 mm

Jak już wspominaliśmy, krążki ścierne na rzep - czy to 180 mm, czy 150 mm - ułatwiają znacząco obróbkę twardszych elementów. O jakich konkretnie materiałach mowa? Między innymi o twardym drewnie, z którego wykonano posadzki i parkiety, o stali wykończeniowej i szlachetnej. Zwykły papier ścierny mógłby zetrzeć sobie na niej zęby – dlatego też warto przy poważniejszych pracach budowlanych zaopatrzyć się w papier ścierny na rzep. Nieważne czy 150 mm, czy 180 mm – zaoferujemy Państwu najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Dostępne w sklepie Braftech krążki ścierne na rzep, takie jak 150mm, 180mm są najwyższej jakości materiałami ściernymi, wykonanymi z wyjątkowo wydajnych komponentów. Specjalne powłoki zwiększają efektywność pracy ich powierzchni ściernej. Mocne rzepy, w które zostały wyposażone, ułatwiają wygodną, a zarazem szybką wymianę krążka. Dzięki temu możliwości zastosowania papieru ściernego krążka na rzep np. 180mm są bardzo szerokie, a krążki ścierne na rzep o popularnych wielkościach jak 150 mm stały się nieodzownym akcesorium licznych fachowców, a także wielbicieli majsterkowania.

Filtry
Granulacja
Ilość otworów
Rodzaj nasypu
Średnica krążka
1PLN 92PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24