Lakiery nawierzchniowe do drewnianych podłóg

Piękna, drewniana podłoga jest marzeniem wielu osób. Posadzka ułożona z prawdziwych desek lub materiału imitującego naturalne słoje pozwala nadać charakteru wnętrza, a także oddać pożądany styl. Jedyni poszukują dodatków nadających sypialni stylu rustykalnego, a inni chcą, by ich butik był utrzymany w stylu skandynawskim. Niezależnie od tego, o którym wystroju mowa, najlepiej gdyby posadzkę stanowiło naturalne drewno. Obawiasz się, że nie dasz rady zadbać o wymarzone, naturalne deski? Pomożemy Ci w ich konserwacji! Pamiętaj, że stosowanie zwykłych produktów do mycia podłogi może nie wystarczyć i znacznie obniżyć jakość posadzki. By zapobiec matowieniu, wnikaniu płynów oraz brudu polecamy stosowanie lakieru nawierzchniowego do drewna lub parkietu od wiodących producentów na rynku.

Lakier do podłóg drewnianych i parkietów w wersji półmatowej

Lakier nawierzchniowy do podłóg stanowi pewną ochronę dla wielu rodzajów drewnianej nawierzchni. Nasze produkty sprawdzają się na wielu różnych posadzkach, nawet na tych, które bardzo łatwo i szybko wchłaniają wodę (korek). Wszystkie lakiery nawierzchniowe służące ochronie i konserwacji drewna są certyfikowane, a więc bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Dzięki temu można je stosować w pokojach dziecięcych, gdzie Twoja pociecha spędza najwięcej czasu, a także w przedpokojach, czyli miejscach szczególnie narażonych na porysowanie powierzchni. Lakier do parkietu pomaga również w codziennym sprzątaniu. Dzięki dodatkowej niemal niewidocznej warstwie ochronnej zamiatanie, odkurzanie oraz mycie podłogi staje się o wiele prostsze.

Lakier do drewna czy parkietu?

W naszym sklepie oferujemy wiele produktów do nabłyszczania i olejowania podłóg. Wiele z nich sprawdza się na wielu rodzajach powierzchni. Spośród wielu lakierów do drewna czy parkietu, wersja półmat cieszy się największym powodzeniem. Jest pośredni pomiędzy wysokim połyskiem a zwykłym, niczym wyróżniającym się kolorem. Lakier do drewna lub parkietu półmat to doskonały kompromis, który nadaje podłodze eleganckiego charakteru.  Polecamy nasze produkty także do nabłyszczania wielkopowierzchniowych powierzchni, dlatego w sklepie BraffTech znajdą się lakiery nawierzchniowe o zróżnicowanej pojemności.  W zależności od wielkości parkietu można z łatwością dostosować pojemność. Na mniejsze powierzchnie polecamy lakier nawierzchniowy do drewna 1l, natomiast na większe lepszym wyborem będzie 5l. Produkty podzieliliśmy również ze względu na sposób ich przygotowania do pracy i liczbę komponentów, dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno jedno, jak i dwukomponentowe lakiery do podłóg.

Nie zwlekaj i już dziś zadbaj o jakość swojej podłogi z lakierem nawierzchniowym do podłóg marki Bona. Sprawdź naszą ofertę i znajdź odpowiedni produkt dla siebie. Zapewniamy, że półmatowy lakier do parkietu lub litego drewna pozwoli Ci cieszyć się długotrwale utrzymującym blaskiem! Zapraszamy do zakupów.

Filtry
Ilość komponentów
Pojemność
Rodzaj lakieru
Stopień połysku
119PLN 1130PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24