Cykliniarki

Nie ma to jak parkiet! Ten rodzaj posadzki gościł już we francuskich rezydencjach w XVII wieku. Parkiet jest odporny na pęknięcia i wykruszenia, jednak nie jest odporny na zarysowania. A o nie bardzo łatwo - zwłaszcza w obiektach publicznych, takich jak szkoła tańca, sala gimnastyczna lub galeria handlowa. Zaniedbany parkiet jest nie tylko nieestetyczny - w przypadku aktywności fizycznych, może wpłynąć na poślizg obuwia, a tym samym na płynność ruchów. Jak przywrócić posadzce gładkość i połysk? Zainwestuj w cykliniarkę do parkietu w cenie adekwatnej do jakości i ciesz się posadzką wyglądającą jak nowa!

Wybierz nowoczesną cykliniarkę do parkietu

Cykliniarka do podłóg drewnianych - przywróć blask swojemu parkietowi

Cykliniarka do podłogi to urządzenie, które usuwa zarysowania z powierzchni posadzki. Składa się ono z bębna połączonego z silnikiem elektrycznym. Ten natomiast odpowiada za rotację papieru ściernego. Szybkie obroty sprawiają, że materiał sprawnie usuwa uszkodzoną powierzchnię. Praca maszyny do cyklinowania polega na automatycznym zmienianiu różnych gradacji papieru ściernego. Urządzenie swoją pracę rozpoczyna od polerowania powierzchni najbardziej szorstkim materiałem. W ten sposób cykliniarka do drewna ściera cieniutką warstwę, zamieniając ją w pył. Następnie urządzenie zmienia papier ścierny na ten o wyższej gradacji. W tym trybie cykliniarka do podłogi szlifuje i wygładza ewentualne zadziory. Gdy skończysz pracę, wystarczy, że sięgniesz po odkurzacz, by parkiet wyglądał znów jak nowy!

Braftech, czyli największy wybór maszyn do cyklinowania

Nasz sklep internetowy oferuje duży wybór maszyn do cyklinowania od znanych i cenionych producentów. Poszukujesz sprzętu, który poradzi sobie z obszernym parkietem? Sięgnij po cykliniarkę Bona Scorpion, która jest niezwykle prosta w użyciu. Gwarantujemy, że z obsługą tego urządzenia poradzą sobie nawet osoby, które nie mają często kontaktu nowoczesną technologią. Bona Scorpion 200x480 mm to cykliniarka niezwykle lekka - model z tej serii waży maksymalnie 45 kg. Z kolei cykliniarka Scorpion DCS została wyposażona w dodatkowy system odprowadzania pyłu. W naszej ofercie znajdziesz też urządzenia z innych serii tego producenta. Jeżeli nie masz miejsca na przechowywanie dużej cykliniarki do parkietu, sięgnij po maszyny do cyklinowania z serii Bona Belt. Linia Lite to rozwiązania bardziej ekonomiczne, ale równie skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Doradcy Braftech chętnie przybliżą szczegóły związane z eksploatacją modelu Scorpion lub pomogą w doborze innej cykliniarki do parkietu w najlepszej cenie.

Filtry
21415PLN 43507PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24