Mopy Bona

Mopy Bona to rewolucyjne narzędzia do czyszczenia podłóg, które sprawiają, że sprzątanie staje się odczuwalnie szybsze i mniej męczące. Obrotowa głowica, ergonomiczny design oraz szereg innowacyjnych rozwiązań powoduje, iż każdy mop Bona, dostępny w korzystnej cenie w sklepie internetowym Braftech, znacznie ułatwia codzienne obowiązki. Wybierz przyjemniejsze i bardziej efektywnie sprzątanie dzięki Bona - serii mopów do zadań specjalnych!    

Bona - mopy dla profesjonalistów i do użytku domowego

Dostępne w tej kategorii Bona Premium Spray Mop czy Bona Premium Microfiber Floor Mop są nowoczesnymi mopami do pielęgnacji podłóg, przeznaczonymi zarówno do zastosowania przez profesjonalne firmy sprzątające, jak i do użytku domowego. Ich solidna konstrukcja, regulowany teleskopowy kij i specjalne pady czyszczące sprawiają, że świetnie sprawdzają się w czyszczeniu nie tylko dużych powierzchni, ale także trudno dostępnych miejsc.

Pet System Premium to specjalny mop Bona do paneli i innego typu podłóg w domach, w których mieszkają zwierzęta. To wyspecjalizowane narzędzie zamiata, czyści i poleruje, usuwając jednocześnie sierść oraz alergeny. Technologia elektrostatyczna oraz pady z mikrofibry gwarantują skuteczność nawet w usuwaniu najmniejszych zanieczyszczeń. Dzięki opatentowanej technologii PowerLoop dokonuje się delikatnego rozbicia i rozluźnia nagromadzonego brudu, na skutek czego czyszczenie staje się niezwykle efektywne. Podkładki z mikrofibry można prać i wielokrotnie używać ponownie. Odkryj gamę mopów Bona i wybierz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Filtry
37PLN 327PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24