Lakiery podkładowe do drewna

Na olśniewającą podłogę złożoną z drewna czy parkietu składa się wiele pracy, zaangażowania i materiałów. O efekcie końcowym decydują nie tylko dobrze dobrane deski, ale także zastosowany podkład. Jeżeli będzie on niskiej jakości, podłoga może się zniekształcać i z czasem konieczne będzie jej zerwanie. Przed ułożeniem drewnianego podłoża warto zagruntować beton sprawdzonym specyfikiem o zaletach takich jak szybki czas schnięcia, bezbarwności i zapobieganie ciemnieniu drewna. Jeśli chcesz cieszyć się trwałą posadzką, wypróbuj nasze lakiery do drewna i parkietu BONA lub CAPON.

Półmatowy podkład do parkietu w Twoim domu

Czym wyróżniają się poniższe produkty wśród konkurencji? Przede wszystkim są to dwie firmy o światowej renomie, o których nie bez powodu słyszał niemal każdy budowlaniec. Poszukując dobrego półmatowego lakieru do drewna czy parkietu, warto zapoznać się z ofertą każdej z firm, by wybrać produkt wprost stworzony do wymarzonej podłogi. W tej kategorii proponujemy jednokomponentowe lakiery podkładowe CAPON od firmy DREWNOCHRON o zróżnicowanej pojemności. Jedno i pięciolitrowe opakowania pozwolą na łatwiejsze oszacowanie ilości potrzebnego produktu, co znacznie ułatwia zakupy. Wszystko po to, by jak najlepiej dobrać ilość lakieru podkładowego CAPON do własnych potrzeb. Jeżeli potrzebujesz ekologicznych i bardziej wyspecjalizowanych środków do wygładzenia posadzki, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty produktów firmy BONA. Jest to nasza druga propozycja renomowanej marki specjalizującej się w produkcji lakieru podkładowego do drewna lub parkietu. Potrzebujesz niezawodnych produktów? Być może poszukujesz lakieru BONA!

Decydując się na sprawdzony specyfik w konkurencyjnej cenie gwarantujemy, że nie zawiedziesz się na nim! Niezależnie od tego, czy potrzebny jest CI produkt do drewna, czy może do parkietu, możesz liczyć na to, że jeden z tych lakierów podoła zadaniu. Wśród wielu produktów o zróżnicowanej objętości znajdą się specyfiki wyspecjalizowane na indywidualne właściwości podłogi, by lakier podkładowy do drewna nie zniszczył pięknej struktury słoi. Jeżeli martwisz się, że Twoja jasna, naturalna posadzka zbytnio nasiąknie wodą lub zostanie wybrzuszona, możesz zaufać produktom firmy BONA lub CAPON! Lakier podkładowy produkcji tych marek zapewni skuteczną ochronę. W naszej ofercie znaleźć można także produkty zapewniające różne efekty kolorystyczne. Wybieraj spośród bezbarwnych propozycji i różnych odcieni szarości, by dobrać barwę lakieru jak najbliższą podłodze.

Lakier półmatowy do parkietu czy drewna to specyfik znacznie ułatwiający kładzenie wymarzonej posadzki oraz późniejszą jego eksploatację. O dobrym przygotowaniu podłoża należy pamiętać nie tylko w miejscach, gdzie codziennie przewijają się setki ludzi, ale także we własnych domach. Lakier półmat do drewna i parkietu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie gromadzi się kurz, woda czy silna zwierząt. Te czynniki bowiem również wpływają na wygląd drewnianych desek, które z czasem bardzo ciężko odrestaurować. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych lakierów półmat do drewna i parkietu!

Filtry
Ilość komponentów
Pojemność
Rodzaj lakieru
45PLN 768PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24