Oleje i woski do wewnątrz

Podłogi wewnątrz mierzą się z odrobinę innymi warunkami niż te na zewnątrz. Co więcej, same posadzki wewnątrz także narażone są na wiele czynników – w końcu ciężko jest porównywać zużycie podłogi w domu do tego w galerii czy budynku użytku społecznego. Dlatego też w naszej ofercie znalazł się szeroki wybór olejów i wosków dostosowanych do warunków, z jakimi może mieć styczność Państwa podłoga – i nie tylko!

Najlepsze oleje i woski do pomieszczeń

Jaki olej do blatu kuchennego?

Dobre pytanie, które zadaje sobie wiele osób posiadających blaty z prawdziwego drewna. Przede wszystkim, olej do blatów kuchennych powinien zapewnić drewnu odporność przeciw najczęstszym plamom w kuchni, takim jak między innymi wino, mleko czy kawa. Innym problemem może być też wszechobecna woda. Nie każdy jest przyzwyczajony do natychmiastowego wycierania każdego zachlapania, a to może natomiast – może nie od razu, lecz po paru latach – skutkować typowymi śladami po wodzie oraz odbarwieniom na drewnie. Ważne jest więc, by oleje do blatów zapewniały także podstawową ochronę przed wilgocią.

Nie należy oczywiście zapomnieć o tym, iż olej do drewna blat kuchenny powinien odnowić i upiększyć – w końcu to, jakby na to nie patrząc, jego główna funkcja! Oferujemy produkty, które zapewnią drewnu połysk, zapewniając jednocześnie ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami i plamami.

Na koniec warto wspomnieć, że nie każdy olej do blatu drewnianego będzie dobry. Dlaczego? Nie jest tajemnicą, że blat służy nam głównie do przyrządzania jedzenia, a nie każdy olej do drewna jest dopuszczony do kontaktu z żywnością – trzeba więc zadbać, by zaopatrzyć się w rodzaj w pełni obojętny i nieszkodliwy dla człowieka.

Olejowanie podłogi OSMO

W naszej ofercie znalazły się także oleje i woski do podłóg firmy OSMO przeznaczone do wnętrz. Z ich pomocą drewno zostanie zabezpieczone przed zabrudzeniami oraz wilgocią, jak również zyska piękną, jednolitą barwę. Sprawdźcie naszą propozycję i przekonajcie się sami, jakie efekty daje olejowanie podłogi z OSMO.

Filtry
Ilość komponentów
Pojemność
Odcień
35PLN 5106PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24