Oleje i woski do podłóg i mebli

Podłogi wewnątrz mierzą się z odrobinę innymi warunkami niż te na zewnątrz. Co więcej, same posadzki wewnątrz także narażone są na wiele czynników – w końcu ciężko jest porównywać zużycie podłogi w domu do tego w galerii czy budynku użytku społecznego. Dlatego też w naszej ofercie znalazł się szeroki wybór olejów i wosków dostosowanych do warunków, z jakimi może mieć styczność podłoga – i nie tylko!

Najlepsze oleje i woski do pomieszczeń

Jaki olej do blatu kuchennego?

Dobre pytanie, które zadaje sobie wiele osób posiadających blaty z prawdziwego drewna. Przede wszystkim olej do drewna, stanowiącego zasadniczy komponent blatu kuchennego, powinien zapewnić odporność przeciw najczęstszym plamom w kuchni, takim jak między innymi wino, mleko czy kawa. Innym problemem może być też wszechobecna woda. Nie każdy jest przyzwyczajony do natychmiastowego wycierania każdego zachlapania, a to może natomiast – może nie od razu, lecz po paru latach – skutkować typowymi śladami po wodzie oraz odbarwieniom na drewnie. Ważne jest więc, by olej do blatu drewnianego zapewniał także podstawową ochronę przed wilgocią.

Nie należy oczywiście zapomnieć o tym, iż olej do drewna blat kuchenny powinien odnowić i upiększyć – w końcu to, jakby na to nie patrząc, jego główna funkcja! Oferujemy produkty, które zapewnią drewnu połysk, zapewniając jednocześnie ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami i plamami. Co istotne - olej do blatów drewnianych nigdy nie pęka, nie łuszczy się, ani nie odpryskuje, zawsze wykazując wysokie walory estetyczne.

Na koniec warto wspomnieć, że nie każdy olej do blatu drewnianego będzie dobry. Dlaczego? Nie jest tajemnicą, że blat służy nam głównie do przyrządzania jedzenia, a nie każdy olej do drewna jest dopuszczony do kontaktu z żywnością – trzeba więc zadbać, by zaopatrzyć się w rodzaj w pełni obojętny i nieszkodliwy dla człowieka.

Olejowanie podłogi OSMO

W naszej ofercie znalazły się także oleje i woski do podłóg firmy OSMO przeznaczone do wnętrz. Z ich pomocą drewno zostanie zabezpieczone przed zabrudzeniami oraz wilgocią, jak również zyska piękną, jednolitą barwę. Sprawdźcie naszą propozycję i przekonajcie się sami, jakie efekty daje olejowanie podłogi z OSMO.

Zastanawiacie się, jaki olej do blatu kuchennego wybrać? Chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat olejowania podłogi produktami Osmo? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Filtry
Ilość komponentów
Pojemność
Odcień
7PLN 513PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24