osmo olej biały 3037 puszkaODBOS3037BI 0,5L
osmo olej biały 3037 puszka
ODBOS3037BI 0,5L
Cena:
133,36PLN
Ilość (szt.):
Dostępność:duża
Producent:
OSMO
Ilość komponentów:1-komponentowy
Pojemność:0,5L
Udostępnij:

OSMO 3037 TOP-OLEJ DO BLATÓW KUCHENNYCH biały 0,5L


Meble kuchenne potrafią być prawdziwymi dziełami sztuki. By przetrwały lata, najlepiej wybrać takie, które nie tylko będą dobrze wyglądały, ale także spełnią swoją funkcję użytkową. Spośród wszystkich mebli, z których korzysta się najczęściej podczas gotowania, można wyróżnić blat. Chyba nikt nie wyobraża sobie kuchni bez wolnej przestrzeni do przygotowywania posiłków, tak samo jak trudno przygotowywać obiady na zbyt małym lub zniszczonym miejscu. Posiadasz piękny, biały blat i chcesz go ochronić przed nadmierną wilgocią czy rysami? Wypróbuj biały olej Osmo!

Produkt z serii olejów do zabezpieczania powierzchni jest tworzony na bazie naturalnych wosków i olejów, by dzięki naturalnemu pochodzeniu składników zabezpieczyć blaty kuchenne i meble w najlepszy dla nich sposób. Producent zadbał, by w składzie oleju do blatów kuchennych znalazły się jedynie składniki pozwalające drewnu oddychać. Ekologiczna powłoka jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt, co zostało potwierdzone certyfikatem EN 71.3. Pokrywając blat białym olejem Osmo nie będziesz musiał martwić się o to, że ślad po wylanym winie zostanie na zawsze! Powłoka sprawia, że ślady po herbacie, soku, mleku czy coli znikają w mgnieniu oka. Niezwykłe właściwości olejów do blatów kuchennych potwierdzone normą DIN 68861-1A pozwalają cieszyć się naturalnym pięknem drewnianych powierzchni, nie pozostawiając śladu nawet po tak trudnych do usunięcia zabrudzeniach. Oprócz zabezpieczenia blatu przed niepożądanymi śladami warstwa oleju Osmo do blatów radzi sobie również z przenikaniem wilgoci. Zaimpregnowany blat bez problemu można myć domowymi środkami czystości. Ekologiczny olej do białych blatów jest odporny na ślinę oraz pot, a co najważniejsze - został dopuszczony do kontaktu z żywnością. Po zastosowaniu olejów do blatów kuchennych przy wspólnym stole bez obaw możesz gotować wraz ze swoimi dziećmi!

Do głównych zalet oleju białego Osmo należą przede wszystkim certyfikaty, pozwalające na bezpieczne wykorzystanie go w miejscach, gdzie przechowuje się produkty spożywcze. Zdecydowaną przewagę nad tradycyjnymi lakierami do drewna stanowi też jego hydrofobiczność. Dzięki mikroporowatości powłoki wytworzonej po nałożeniu oleju drewno jest w stanie oddychać, nie pęka, nie łuszczy się, ani nie odpryskuje.

Osmo - olej do drewnianych blatów kuchennych sprawdzi się również podczas malowania frontów z litego lub klejonego drewna. Oprócz kuchni środek można wykorzystać również w pokojach dziecięcych i gabinetach, do pomalowania biurka lub półki. Produkt nadaje się także do renowacji drewna korkowego oraz OSB.


WSKAZÓWKI

We wnętrzach szaf i szuflad należy nałożyć za pomocą szmatki jedynie jedną, cienką warstwę oleju, by później pozostawić do wyschnięcia w miejscu dobrze wentylowanym. Jeżeli efekt końcowy nie jest dla Ciebie zadowalający, wypróbuj Środek do czyszczenia i pielęgnacji wosku Osmo i gdy blat będzie suchy - wypoleruj go. Można go stosować także w przypadku uporczywych plam.WYDAJNOŚĆ

1 litr wystarcza na ok. 24 m² powierzchni pokrytej jedną powłoką. Pokrycie produktem zależy w znaczącym stopniu od charakteru drewna. Wszelkie informacje odnoszą się do gładkich i skrawanych/obrobionych powierzchni. Inne powierzchnie nie gwarantują całkowitego pokrycia.

Podobne do

Pasujące do

Kupujący ten produkt kupili także: