WOOD FLOOR POLISH Pasta do podłóg drewnianych połysk 1L BONAWOOD FLOOR POLISH Pasta do podłóg drewn. połysk 1LWOOD FLOOR POLISH Pasta do podłóg drewn. połysk 1L
WOOD FLOOR POLISH Pasta do podłóg drewnianych połysk 1L BONA
WOOD FLOOR POLISH Pasta do podłóg drewn. połysk 1L
WOOD FLOOR POLISH Pasta do podłóg drewn. połysk 1L
Udostępnij:

Pasta, która pomoże Twoim drewnianym podłogom

Pasta do podłóg drewnianych Bona to prawdziwa rewolucja wśród środków nabłyszczających! Jej skład oparty na bazie wody świetnie sprawdza się przy konserwacji i nabłyszczaniu lakierowanych podłoży. Pasta do podłóg drewnianych Bona jest gotowa do użycia od zaraz i w razie potrzeby można nią ponownie nakładać na posadzkę już po dwóch godzinach od poprzedniej aplikacji. Po renowacji powierzchni drewnianej pastą Bona zauważysz różnicę w połysku i ogólnym wyglądzie desek od zaraz! Oferowane środki do nabłyszczania podłóg drewnianych to gwarancja imponującej trwałości i ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Tak zabezpieczona posadzka pozwoli Ci cieszyć się nią jeszcze dłużej. Pasta do podłóg drewnianych Bona nadaje się do lakierowanego i malowanego drzewa, dzięki czemu, kupując jedno opakowanie, jesteś w stanie odnowić maksimum posadzek w Twoim domu. Obawiasz się, że produkt może Cię uczulić lub że nie jest przyjazny środowisku? Możemy zapewnić, że pasta do podłóg drewnianych Bona to idealny wybór dla osób dbających o zdrowie i przyrodę! Środkowi do ochrony drewnianych posadzek został przyznany certyfikat GREENGUARD, który przyznawany jest wszystkim strażnikom dobra naturalnego.            

Ważne!

Przed rozpoczęciem pracy sprawdź działanie i przyczepność pasty do podłogi. Nie pastuj na woskowanych lub olejowanych podłogach. Najlepiej nakładać warstwy w temperaturze pokojowej, sięgającej 18-25°C.

GŁÓWNE ZALETY

  • Pasta Bona zawiera wosk
  • Łatwa w aplikacji
  • W składzie pasty Bona znajduje się poliuretan
  • Można ją kupić w wersji połysk i mat
  • Posiada certyfikat Greenguard*

*Normy GREENGUARD są jednymi z najbardziej rygorystycznych norm dotyczących emisji związków chemicznych na świecie.