ŚCOS8026SPR 0,5L
Cena:
58,88PLN
Ilość: szt.
Producent:
OSMO
Pojemność:0,5L
Udostępnij:

OSMO 8026 Spray do pielęgnacji i czyszczenia wosku jest przeznaczony do czyszczenia i okazyjnego odświeżania podłóg drewnianych pokrytych Woskami Twardymi Olejnymi Osmo, mebli i innych olejowanych i woskowanych powierzchni drewnianych we wnętrzach.
Przy odpowiedniej pielęgnacji powierzchnia zostaje skutecznie odświeżona naturalnymi, bezpiecznymi dla zdrowia roślinnymi woskami twardymi (carnauba i kandelila). Poprawia to zarówno jej wygląd, jak i zabezpiecza ją przed ścieraniem i wnikaniem brudu.

Poręczny płyn do mycia podłóg olejowanych

Preparat w spray’u Osmo, to płyn do mycia podłóg olejowanych, który zwiększa wytrzymałość powierzchni dzięki regularnemu użytkowaniu. Niezależnie od tego, czy przeznaczeniem jest pierwsza pielęgnacja, czy kolejna, niezbędny okaże się Osmo. Płyn do mycia podłóg zapewni skuteczną konserwację powierzchni. Sam specyfik wystarczy na bardzo długo. Znacząco spowolni okres starzenia się drewna, uodparniając je przed blaknięciem i matowieniem. Produkt Osmo to płyn do podłóg olejowanych, który jest bezpieczny dla domowników, a także dla zwierząt.

Płyn do mycia podłóg w wygodnej odsłonie

Specyfik nie zawiera składników, które mogłyby zaszkodzić olejowi w drewnie. Środek przeznaczony do czyszczenia korka, drewnianych podłóg oraz parkietu. Płyn do podłóg olejowanych nie tylko czyści skutecznie, ale również chroni powierzchnię przed zarysowaniami.
Koniec z noszeniem wiaderek czy misek, w których znajdował się płyn do czyszczenia. Od teraz wystarczy płyn do mycia podłóg w spray’u w wygodnej i poręcznej butelce.


GŁÓWNE ZALETY:

 

  • jednocześnie czyści i regeneruje
  • nie tworzy filmu na powierzchni
  • usuwa uporczywe plamy np. z tłuszczu lub pasty do butów
  • w wygodny opakowaniu z atomizerem

 

ZASTOSOWANIE

 

  • punktowe czyszczenie uporczywych plam
  • miejscowe odświeżenie powłoki ochronnej
  • przeznaczony do powierzchni drewnianych wykończonych powłokami Osmo lub olejowanych
  • nadaje się do wszystkich powierzchni odpornych na benzynę lakową, takich jak: korek, linoleum, PCV, tworzywa sztuczne, kamień, marmur i płytki ceramiczne.

 

WSKAZÓWKI 

 

  • Regularne dostarczanie wosków (carnauba i kandelila) zabezpiecza powierzchnię drewna przed ścieraniem i wnikaniem brudu. W ciągu roku należy jednak dostarczyć składników przez aplikację Wosku Regeneracyjnego lub Wosku Twardego Olejnego
  • W przypadku nieznanego podłoża przed zastosowaniem należy wykonać próbę.

Kupujący ten produkt kupili także: