Komfortowe układanie i skuteczna konserwacja podłóg z drewna

Braftech to wiarygodny partner w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań w obszarze układania, zabezpieczania oraz konserwacji podłóg drewnianych. Jako autoryzowany dystrybutor renomowanego, szwedzkiego producenta Bona mamy możliwość oferowania najwyższej jakości artykułów na posadzki, stanowiących przemyślane rozwiązania systemowe, których efektem są idealnie ze sobą korelujące serie produktowe.

Pragniemy pomagać naszym klientom uwypuklać autentyczne piękno ich drewnianych podłóg. Wiemy wszystko o konstrukcji, sposobach montażu parkietów i desek z przeznaczeniem zarówno do wnętrz, jak i na tarasy oraz utrzymania ich następnie w rewelacyjnej formie, aby ich użytkownicy mogli cieszyć się nimi w pełni przez długie lata.

Braftech to wszystkie potrzebne produkty w jednym miejscu służące temu, by uzyskać w danym wnętrzu efekt doskonałości geometrycznej pod postacią szlachetnego materiału z surowca drzewnego, zastosowanego na posadzce.

produkty do podlog
baner-listwy
baner-materialy
baner-do tarasów
Pielęgnacja
baner-wypozyczalnia

Naturalny wygląd drewna, solidna ochrona

Oferowane przez Braftech systemy produktowe powstają z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, których celem jest z jednej strony najwyższa jakość produktów, z drugiej zaś stworzenie jak najdogodniejszych parametrów wyrobów, sprzyjających nieskomplikowanemu i zarazem sprawnemu montażowi poszczególnych elementów.

Niektóre prace związane z kładzeniem podłóg wymagają zastosowania profesjonalnego sprzętu. Nie zawsze opłaca się kupować drogie, specjalistyczne urządzenia, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni cykliniarek i maszyn budowlanych. Potrzebna jest szlifierka, polerka lub wysokowydajne maszyny czyszczące? Wszystko na wyciągnięcie ręki dostępne jest w naszej wypożyczalni w Poznaniu, w której udostępniamy oryginalne urządzenia i zarazem atrakcyjny system płatności za ich wynajem.

Osmo - innowacyjne produkty impregnujące drewno

W asortymencie Braftech mamy również wszystko, co jest niezbędne do właściwego i skutecznego impregnowania drewna. Produkty Osmo w naszym sklepie internetowym to bogata paleta olejów m.in. tarasowych, ochronnych oraz antypoślizgowych. Osmo to także skuteczne produkty do usuwania starych powłok, woski, akcesoria do materiałów wykończeniowych i wiele innych. Ich jakość każdego dnia aktywności zawodowej docenia wielu najlepszych fachowców. Zakup wyrobów Osmo w naszym sklepie online to pewność, iż drewno zachowa swój niepowtarzalny, naturalny charakter, jednocześnie stając się odporne na zanieczyszczenia oraz wilgoć.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą! Doradcy Braftech pozostają do dyspozycji i chętnie przybliżą wszelkie jej szczegóły.

 

Polecamy

Polecamy

NABOFLEXISAND 1.9
NA/BO/FLEXISAND 1.9
ODBOS3058BM 0,5LOSMO 3058 na dębie Bestseller
ODB/OS/3058/BM 0,5L
WTOOS3062MA 0,75LWTOOS3062MA 0,75L Bestseller
WTO/OS/3062/MA 0,75L
ŚCOS8016KONC 1L Bestseller
ŚC/OS/8016/KONC 1L
Bona Decking Oil Neutralny 2,5LOlej do tarasów Bona Decking Oil Neutralny 2,5L Promocja
OL/BON/DE/NEU 2,5L
PIEBONCLEANER 1L BestsellerPromocja
PIE/BON/CLEANER 1L
ŻELOS66092,5LŻELOS66092,5L Bestseller
ŻEL/OS/6609/2,5L
LNBONWAVE2K5L PM NowośćPromocja
LN/BON/WAVE2K/5L PM
Klej silanowy BONA R848T 15kg BestsellerPromocja
KL/BON/R848T 15KG
lakier bona traffic hdLNBONTRHDRAWUTW BestsellerPromocja
LN/BON/TRHD/PM
PIEBONSOAP 1L Promocja
PIE/BON/SOAP 1L
ŚCOS3029BEZB 0,5L Bestseller
ŚC/OS/3029/BEZB 0,5L
KLBONR848T 9KG BestsellerPromocja
KL/BON/R848T 9KG
Bona Mega  wszechstronny lakier, rekomendowany dla podłóg drewnianych w biurach, mniejszych sklepach, pokojach hotelowych itp. Promocja
LN/BON/MEGA/5L PM
Bona Decking Reviver odszarzacz do tarasów 4LBona Decking Reviver odszarzacz do tarasów 4L Bestseller
PIE/BON/DECK REV 4L
OTOS007TEAK 2,5LOTOS007TEAK 2,5L Bestseller
OT/OS/007/TEAK 2,5L
Bona Domo  Lakier 1komponentowy do zabezpieczania podłóg drewnianych w domach i mieszkaniach Promocja
LN/BON/DOMO/PM
LNBONTRGOPM 5L NowośćPromocja
LN/BON/TRGO/PM 5L

Aktualności

Aktualności
2023.03.22
Zastanawiasz się nad pielęgnacją lakierowanej podłogi drewnianej, ale nie wiesz, czy powinieneś użyć Bona Wood Floor Polish lub Bona Wood Floor Refresher? Nie ma problemu, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci rozważyć różnice i znaleźć najlepszą opcję dla Twojej podłogi.
2022.02.22
Nie da się ukryć, że drewniane podłogi są niezwykle trwałe. Aby jednak służyły odpowiednio przez wiele lat, co jakiś czas warto przeprowadzić ich gruntowną renowację.
2021.05.31
Kilka prostych zasad jak prawidłowo konserwować podłogi drewniane lakierowane lub olejowane