Krążek rzep 150mm p-36 HERMES BW 184 cyrkon
Udostępnij:

Hermes to lider na rynku materiałów ściernych. Nie ma się czemu dziwić - produkty tej firmy wyróżniają się wysoką jakością. Prezentowany papier ścierny do cykliniarki HERMES BW 184 został pokryty welurem z ziarnem tlenku cyrkonu. Jest ono niezwykle twarde, co zwiększa wydajność produktu. Papier ścierny HERMES BW 184 posłuży ci na długo i pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Dlaczego warto wybrać materiały ścierne firmy Hermes?

Hermes przygotował papier ścierny, który gwarantuje wysoką stabilność krawędzi. Znajdują się one na wytrzymałym podkładzie wykonanym z papieru. Krawędzie nie przesuwają się i pozostają na swoim miejscu nawet po długim czasie użytkowania. Papier ścierny do cykliniarki HERMES BW 184 jest polecany przede wszystkim przy szlifowaniu parkietu. Jak dobrze wiadomo, ta posadzka - mimo swojego niezaprzeczalnego uroku - ma tendencje do zarysowywania się i uszkadzania. Nie musisz jednak inwestować w drogie zabiegi renowacyjne, aby przywrócić podłodze dawny blask. Z materiałami ściernymi Hermes odnowisz parkiet dokładnie tak, jak dokonałby tego doświadczony profesjonalista. Krążek możesz wykorzystać także w celu szlifowania stali zwykłej i nierdzewnej. Jeżeli prowadzisz warsztat samochodowy lub produkcyjny, nie powinno w Twoim asortymencie zabraknąć papieru ściernego Hermes!

Oferowany przez nas papier ścierny do cykliniarki ma zróżnicowaną grubość. Odpowiednio dobrany poziom granulacji papieru jest niezbędny do tego, aby uniknąć powstawania rys podczas cyklinowania. Dlatego zaleca się, aby wykorzystywać materiały ścierne Hermes w sposób stopniowany. Przechodząc z papieru o niskiej granulacji do papieru z wyższą granulacją - z grubszego stopniowo na cieńszy. Założony papier ścierny do cykliniarki jest gotowy do użycia od razu oraz na sucho.

 

ZASTOSOWANIE

• Szlifowanie parkietu
• Szlifowanie części z tworzyw sztucznych i włókna szklanego dlaprzemysłu motoryzacyjnego
•Szlifowanie ostrzydla elektrowni wiatrowych wykonanych z włókna szklanego
• Zgrubne szlifowanie stali i stali nierdzewnej

 

Papier ścierny na rzep 150mm i jego zastosowanie

Hermes posiada krążki ścierne, które świetnie odnajdą się podczas szlifowania drewna, metalu, lakieru, PVC oraz farby. Sam papier ścierny na rzep 150mm jest łatwy podczas wymiany. Wystarczy odpiąć rzep, nałożyć kolejny krążek papieru i gotowe. Swoją funkcjonalnością jaką jest ścieranie, wygładzanie i polerowanie staje się niezastąpionym narzędziem w wielu miejscach.