Podłogi drewniane lite we francuską jodełkę

Niezależnie od tego, czy urządzasz swoje mieszkanie w stylu industrialnym, czy chcesz, by Twój dom był urządzony na wzór klasyczny, jedno jest pewne - wybór podłogi nie może być kwestią przypadku. Wszechobecne drewno jest wciąż w modzie i nie ma się czemu dziwić - w końcu klasyczne słoje pochodzące prosto z natury zawsze będą dobrze komponowały się z meblami. Drewniany parkiet czy nowoczesne panele mają jednak swoich zwolenników i przeciwników, przez co na rynku budowlanym można zauważyć ogromny wybór przeróżnych wzorów, kolorów i kształtów. Klienci najczęściej nie mogą zdecydować się pomiędzy rodzajem i ułożeniem desek, jednak dzięki możliwości porównania zrealizowanych projektów o wiele łatwiej jest im wybrać ten najodpowiedniejszy projekt. Decydując się na jedną z jodełek - francuską - podłoga zyska na uroku poprzez niespotykane przedtem ułożenie desek w grot. W przeciwieństwie do parkietu ułożonego tradycyjnie, gdzie wszystkie klepki są połączone ze sobą jednakowo, panele w jodełkę francuską pozwalają na nutę awangardy i ułożenie podłogi w bardzo ciekawy wzór. Ten sposób kładzenia podłogi sprawdzi się w kuchni, łazience, salonie - po prostu wszędzie! Czym jeszcze wyróżnia się jodełka francuska?

Solidny parkiet francuski w jodełkę

CHEVRON - czyli panele w jodełkę francuską

Jedni szukają klasycznej elegancji, drugim zależy na ciepłym odbiorze, a jeszcze inni poszukują ponadczasowości. Tak się składa, że parkiet w jodełkę francuską posiada te wszystkie wymienione cechy. Klasyczny i od wielu pokoleń wzór chevron sprawdzi się wszędzie tam, gdzie górują minimalistyczne aranżacje. Odpowiednio położona jodełka francuska sprawi, że parkiet dobrze zaimpregnowany posłuży nawet przez kilka dekad. Wycinane maszynowo panele w jodełkę francuską pozwalają na precyzyjne dopasowanie elementów podczas kładzenia podłogi. Jeśli marzy Ci się pomieszczenie z solidnego dębu, parkiet w jodełkę to inwestycja w stylowe i ponadczasowe wnętrze.

Jodła francuska Twoim parkietem

Parkiet z dębowej jodełki francuskiej zyskuje sympatię wielu również dzięki możliwości barwienia jej na dowolny kolor. Sprawdzi się jako ciemna podłoga w Twoim gabinecie lub w nasłonecznionym pokoju dziennym, pomalowana na kolor jasnego dębu. Dowolność wykończenia dotyczy także połysku na parkiecie w jodełkę lub jego braku. Panele można dostosować do wykończenia matowego i błyszczącego, by świetnie wkomponowały się do stylu baroku lub skandynawskiego. Są także wdzięczne podczas codziennego użytkowania - nie sprawiają problemu w utrzymaniu jej w czystości, a także nadają się do cyklinowania. Precyzyjne kształty z pewnością dodają wyjątkowości tej podłogi, jednak wymagają również wiedzy o poprawnym ich ułożeniu. Jeżeli zależy Ci na trwałym efekcie końcowym, a nie masz doświadczenia w układaniu podłogi, poproś o pomoc specjalistów. Panele dębowe w jodełkę francuską, choć nie tak proste do zamontowania, zdecydowanie warte są włożonego wysiłku i pracy. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego producenta litego, surowego drewna na podłogę, sprawdź naszą ofertę od firmy DĄBEX! Zapewniamy różne wymiary klepek, by nasi klienci nie mieli problemu z dobraniem pożądanej ilości produktu. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Filtry
Odcień
Gatunek drewna
Klasa drewna
Wykończenie
Fazowanie
Szczotkowanie
Na ogrzewanie podłogowe
Grubość deski
124PLN 312PLN
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

tel. 61 670 84 24