Cena promocyjna:
299,00PLN 250,00PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją:250,00PLN
Ilość (szt.):
Dostępność:duża
Producent:
Renove
Ilość komponentów:1-komponentowy
Typ kleju:Silanowy
Udostępnij:

Podczas renowacji lub budowy domu należy zainwestować w skuteczne spoidło, dokładnie dostosowane do planowanych prac. Nawet jeśli montaż jest możliwy na same zatrzaski, warto zdecydować się na przykład na klej do podłóg winylowych. Jego użycie to gwarancja mocniejszej, trwalszej instalacji. Oferujemy klej Renove do paneli i płytek winylowych LVT. To niskoemisyjny, wzmocniony włóknami klej do paneli LVT na bazie dyspersji polimerowej. Posiada bardzo dobrą przyczepność i krótki czas odparowywania wstępnego. Zapobiega kurczeniu paneli winylowych, nie zawiera rozpuszczalników. Prezentowany klej do PVC jest przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

ZASTOSOWANIE KLEJU DO WINYLU

Ten klej do PVC o dużej początkowej sile klejenia służy do mocowania wszystkich paneli, płytek LVT i wykładzin PVC miękkich i twardych, wykładzin kauczukowych do 4 mm w rolkach, wykładzin tekstylnych na spodach jutowych i lateksowych. Przeznaczony jest do stosowania w obiektach przemysłowych i użytkowych. Klej do stosowania na mokro. Może być używany na ogrzewaniu podłogowym. Przy ekstremalnych obciążeniach zaleca się stosowanie jednokomponentowego kleju hybrydowego Renove.

SPOSÓB UŻYCIA KLEJU DO PVC

Klej do paneli LVT przeznaczony jest do stosowania na chłonnych, szpachlowanych podłożach mineralnych. Podłoże musi być suche, mocne i stabilne, wolne od kurzu i innych zanieczyszczeń. Należy usunąć wszelkie pozostałości mające wpływ na adhezję kleju. Mleczko cementowe, anhydrytowe usunąć poprzez szlifowanie lub szczotkowanie. Przed przystąpieniem do prac klej należy wymieszać. Nakładać szpachlą zębatą lub wałkiem.

Ten klej do podłóg winylowych charakteryzuje się niskim zużyciem: 200-300 g/m2 w zależności od rodzaju podłoża, użytego materiału i zastosowanej szpachli A1 lub A2.

Więcej informacji znajduje się w karcie technicznej produktu dostępnej na naszej stronie.