Inspiracje Bona - System do stylizacji podłóg drewnianych

Dodano:2016-07-06
Kategorie:Porady | Inspiracje

Kliknij poniżej aby poznać każdy styl
Dzięki współpracy z Cay Bond, sławną na arenie międzynarodowej analityczką trendów, firma Bona określiła trendy w branży podłogowej w najbliższych latach. Nazwaliśmy to Inspiracje Bona -  projektowanie podłóg zgodnie z najnowszymi trendami
 
Od dawna najnowsze tendencje modowe wpływają na aranżację wnętrz i wystrój domu, jednak do tej pory bieżące trendy nie oddziaływały na branżę renowacji podłóg. Bona, chcąc to zmienić, zdecydowała się na współpracę z Cay Bond, która ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie mody, dizajnu i aranżacji wnętrz. Efektem tej współpracy jest całkiem nowa koncepcja – aby inspirować i tworzyć trendy oraz nowe style podłóg. 

Koncepcja „Inspiracje Bona” zawiera cały wachlarz inspiracji obejmujących szeroki wybór stylów, w których drewniane podłogi odgrywają ważną rolę. Metody szlifowania czy szczotkowania zalecane przez firmę Bona, podobnie jak nasze lakiery, oleje i farby pomogą dać drewnianej podłodze drugie życie. Przyszłe trendy zawarte w tej niezwykłej koncepcji firmy Bona mieszczą w sobie wszystko, od ciemnych, rustykalnych podłóg, po jasne i lakierowane. Odnawianie starych drewnianych podłóg jest nie tylko ekologiczne, to także piękny efekt i trend przyszłości.


Dowiedz się więcej na temat każdej stylizacji i pobierz przewodnik