Rodzaj zęba:
Cena:21,50PLN
Ilość: szt.
Producent:
Bona
Udostępnij:

Jak najwygodniej nanieść produkt do przyklejania materiałów wykończeniowych? Umożliwi to wysokiej jakości szpachla do kleju Bona. W sklepie internetowym Braftech oferujemy szpachle w wielu różnorodnych i popularnych wielkościach, aby można je było z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb.

Wytrzymała szpachla do kleju, która ułatwi prace remontowe

Szpachla do kleju Bona posiada trapezowy kształt, w odczuwalny sposób ułatwiający precyzyjną aplikację kleju montażowego. To niezbędne przy niemal każdym remoncie akcesorium przyda się nie tylko przy rozprowadzeniu środka pod panele czy płytki, gdyż za jego pomocą skutecznie zeskrobie się też np. starą farbę, wygładzając podłoże pod materiały wykończeniowe.

Zakup szpachli do kleju Bona oznacza bezbłędność dozowania produktu klejącego, dzięki czemu zyskuje się pewność dokładnego i solidnego przyklejenia na ścianie lub podłodze nawet dużych i ciężkich płyt, przy jednoczesnym uniknięciu niepotrzebnego nałożenia za dużej ilości materiału wiążącego pod okładziny.

Szpachla do kleju Bona - ergonomia i ekonomiczność

Oferowana przez Braftech szpachla do kleju wykonana została z odpornej na korozję stali, której wytrzymałość, a zarazem elastyczność gwarantuje wygodne oraz wielokrotne użytkowanie narzędzia. Porządny, drewniany uchwyt zapewnia mocne i pewne trzymanie narzędzia w trakcie stosowania, zaś starannie wycięte zęby umożliwiają ekonomiczne aplikowanie środka klejącego.

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi rodzajami szpachli do kleju o różnej wielkości zębów, oferowanymi w naszym sklepie. Dokładną wydajność każdego produktu można sprawdzić na jego osobnej stronie. W każdym rozmiarze dostępne są szpachle drobne F i zgrubne G.

DOSTĘPNE ROZMIARY

  • 200 F* (ok. 200 g/m²)
  • 850 F/G (ok. 850 g/m²)
  • 1000 F/G (ok. 1000 g/m²)
  • 1250 F/G (ok. 1250 g/m²)
  • 1500 F/G (ok. 1500 g/m²)

Kupujący ten produkt kupili także:

Siatka ścierna 406mm p100 NORTON
SIATKA406/100NORTON
KLBONR848T 9KG BestsellerPromocja
KL/BON/R848T 9KG
KLBONQUAN 5400ML
KL/BON/QUAN/ 5400ML
Zmywacz do kleju poliuretanowego RENOVE PUCLEANER 250ml Bestseller
ZMY/REN/PU-CLE 250ML