PAD2270450DĄ NAPAD2270450DĄ NA
PAD2270450DĄ NA
PAD2270450DĄ NA
Cena:
241,08PLN
Ilość: m2
Producent:
Dąbex
Gatunek drewna:Dąb
Klasa drewna:Natur
Wykończenie:Surowe
Fazowanie:Brak
Szczotkowanie:Brak
Na ogrzewanie podłogowe:Nie
UwagaPrzed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności
Udostępnij:

PARKIET LITY 22x70x450mm DĄBEX DĄB NATUR SOLID 16

Parkiet lity to reprezentant podłóg drewnianych, produkt ten ma szerokie spektrum możliwości. Od ułożenia – prostego lub we wzory – przez różne warianty barwienia – po wybór wykończenia w oleju lub w lakierze. Jest to produkt wszechstronny. Możemy dopasować go do każdego pomieszczenia, niezależnie czy ma to być wnętrze pałacu czy minimalistyczny loft. Co ciekawe wykończenie lakieru może być albo błyszczące - charakterystyczne dla stylów barokowych i glamour lub matowe – które znajdzie swoje zastosowanie przy stylu skandynawskim lub industrialnym, ale jeśli nie jesteśmy pewni, możemy wybrać tzw. półmat który dopełni wnętrza w stylu fusion.

Parkiet lity mimo swojego tradycyjnego charakteru jest też produktem uniwersalnym, bowiem jest też wykorzystywany w instytucjach użyteczności publicznej i obiektach sportowych. Jednak nie dajmy się zwieść tradycji, nasze parkiety są produkowane w oparciu o najnowsze technologie, tak aby podłogi które z nich powstają były jeszcze bardziej wytrzymałe na zużycie. Warto nadmienić, że przy odpowiedniej pielęgnacji parkiet drewniany w naszych pomieszczeniach przetrwa nie dziesięć lat, a dużo więcej.

Parkiet lity DĄBEX charakterysuje się izolacją cieplnąi akustyczną, a dodatkowym walorem jest możliwość wielokrotnego odnawiania na przestrzeni dziesiątek lat, co bezpośrednio prowadzi do faktu, iż jest to podłoga długowieczna.

 

DANE TECHNICZNE

Gatunek - Dąb
Klasa drewna - Natur
Wykończenie  - surowe
Fazowanie - Nie
Pakowanie: elementy prawe i lewe
Szczotkowanie - nie
Na ogrzewanie podłogowe - nie


WYMIARY KLEPKI

Grubość [mm] - 22
Szerokość [mm] - 70
Długość [mm] -    450DANE LOGISTYCZNE

Ilość m2 w paczce - 1,26