PW1670420DS I
Cena:
300,00PLN
Ilość: m2
Producent:
Wiśniewski
Gatunek drewna:Dąb
Klasa drewna:Klasa I
Wykończenie:Surowe
Fazowanie:Brak
Szczotkowanie:Brak
Na ogrzewanie podłogowe:Nie
UwagaPrzed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności
Udostępnij:

PARKIET LITY SUROWY 16x70x420mm dąb I klasa WIŚNIEWSKI

 

Najwyższa jakość wykonania

Firma Producent Parkietu Kazimierz Wiśniewski specjalizuje się w produkcji litego parkietu i desek podłogowych od 1984r. Dzięki stałej modernizacji i inwestycjom jesteśmy jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych zakładów w naszym kraju, o czym świadczy nagroda Mecum Tutissimus Ibis przyznana przez Państwową Inspekcję Pracy oraz wpis na Złotą Listę Pracodawców.

 

100 % naturalnego drewna

Priorytetem firmy jest m.in. dostarczanie produktów najwyższej jakości, jak również dostosowanie oferty do potrzeb każdego klienta . W tym celu poszerzyliśmy naszą ofertę o gotowe podłogi lakierowane lub olejowane. Są one połączeniem tradycji z nowoczesnością. Wykonane w 100% z litego drewna o wykończonej powierzchni, co znacznie zmniejsza koszty montażu i skraca jego czas.

 

Najlepsze materiały

Przy wyborze środków do wykańczania powierzchni kierowaliśmy się tym, czy są one przyjazne dla środowiska i użytkowników, czy posiadają właściwości innowacyjne, a jednocześnie są trwałe i odporne. Stosowane przez nas olejowoski są w 100% naturalne i przyjazne dziecku, gdyż spełniają normy bezpieczeństwa zabawek, nie tracąc przy tym odporności na wiele substancji. Natomiast innowacyjne lakiery UV posiadają właściwości antystatyczne, ograniczając do minimum osiadanie kurzu, brudu lub pyłu, co z pewnością zostanie docenione przez alergików. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

DANE TECHNICZNE

Gatunek - Dąb
Klasa drewna - I
Wykończenie  - surowe
Fazowanie - Nie
Pakowanie: elementy prawe i lewe
Szczotkowanie - nie
Na ogrzewanie podłogowe - nie


WYMIARY KLEPKI

Grubość [mm] - 16
Szerokość [mm] - 70
Długość [mm] - 420DANE LOGISTYCZNE

Ilość m2 w paczce - 1,41
Średnia waga paczki - 16 kg

 

KLASA I

Dopuszczalne sęczki o średnicy do 5 mm, naturalne usłojenie, naturalna barwa drewna oraz błyszcz. Niedopuszczalne: sęki zepsute, pęknięcia, zakorki, biel i inne wady.