Cena promocyjna:
148,00PLN 135,00PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją:113,91PLN
Ilość: szt.
Producent:
Bona
Pojemność:1L
Udostępnij:

Jak olej do parkietu to tylko BONA!

Parkiety czy drewniane podłogi mają swoich przeciwników i zwolenników, co najlepiej świadczy o ich popularności, pomimo powszechnego stosowania paneli w nowoczesnych wnętrzach. Dobrze zachowana naturalna posadzka to z pewnością podłoga na lata, która do tego wspaniale się prezentuje. By wieloletnie dębowe deski lub niedawno położony parkiet wyglądały elegancko i były odporne na urazy mechaniczne, stosuje się różnego rodzaju specyfiki. Niestety, nieodpowiednie dobranie ich do rodzaju podłogi może sprawdzić, że wymarzony parkiet po kilku latach zniszczeje. Jak uchronić drewniane podłogi i zapobiec niszczeniu parkietu? Z pewnością przyda im się olejowanie!

Olej do podłóg Bona Oil 35 jest olejem konserwującym. Stosuje się go do okresowej pielęgnacji drewnianych podłóg, które zaolejowano produktami Bona Carl’s. Największą zaletą oleju BONA jest możliwość wykorzystania go na surowym i zakonserwowanym drewnie! Dzięki temu jedno opakowanie wystarczy na zaimpregnowanie kilku różnych posadzek. To, co może zagwarantować olej do parkietu i drewna BONA przy regularnym stosowaniu to zachowanie naturalnego wyglądu, odporności na ścieranie oraz ochrony przed wilgocią. Regularne stosowanie sprawia, iż podłoga zachowuje swój oryginalny, naturalny wygląd i staje się bardziej odporna na ścieranie. Na obiektach komercyjnych zaleca się stosowanie go kilka razy w roku, jednak w gospodarstwach domowych można zabezpieczać powierzchnię co trzy lata. Dzięki temu produkt okazuje się być wydajnym i w przystępnej cenie. Olej BONA nadaje się również do stosowania na surowe drewno.

GŁÓWNE ZALETY

  • Oleje do drewna BONA stosowane są do okresowej konserwacji
  • Szybkoschnące
  • Niewielki odstęp czasowy pomiędzy aplikacjami wynoszący 30-45 minut
  • Oleje do parkietu BONA należy polerować czerwonym padem
  • Bardzo wydajne: na zakonserwowane drewno należy przeznaczyć 50-100 m2 / litr (wszystko zależy od rodzaju drewna); na surowe deski przyjmuje się około 10-20 m2 / litr

Kupujący ten produkt kupili także:

Pad gruby 406mm czerwony
PAD406/CZERWO GRUBY
NAŚCIERKA BAWEŁNA Bestseller
NA/ŚCIERKA BAWEŁNA
ODBOS3058BM 0,5LOSMO 3058 na dębie Bestseller
ODB/OS/3058/BM 0,5L