Nowy talerz Bona ErgoEdge

Dodano:2021-02-25
Kategorie:NowościSeria Bona FlexiSand podnosi szlifowanie na wyższy poziom. Dzięki Bona ErgoEdge szlifowanie staje się szybsze, prostszego i bardziej ergonomiczne.

Nowa Bona ErgoEdge umożliwia szersze i bliższe szlifowanie. Dzięki zakrzywionym tarczom o szerokości 178 mm możesz teraz wykonać 90% wszystkich szlifowań krawędzi stojąc w pozycji pionowej, bez zmiany maszyny. Ciesz się ulepszonym szlifowaniem dzięki innowacyjności Bona ErgoEdge!


bona-ergoedge-f

Nowa jakość szlifowania

Dzięki Bona ErgoEdge szlifowanie staje się nie tylko mniej wymagające, ale także prostsze i szybsze. W rzeczywistości, szacunkowo 90% całego szlifowania krawędzi można wykonać stojąc, co ułatwia i przyspiesza pracę. Tarcze 178 mm umożliwiają również pokrycie większej powierzchni za jednym razem.

Blisko

Część powierzchni blisko ściany można łatwo szlifować w tym samym czasie co reszta podłogi, bez zmiany maszyn. Minimalizuje to kłopoty związane ze szlifierką do krawędzi podczas szlifowania narożników, schodów i miejsc pod grzejnikami.

Ergonomicznie

Zredukuj czas spędzony na klęczeniu o 70% dzięki Bona ErgoEdge. Praca w pozycji pionowej umożliwia znacznie bardziej ergonomiczny proces pracy i zmniejsza obciążenie ciała.

Szybko

Ciesz się krótszym czasem poświęconym na szlifowanie dzięki szerszym tarczom Bona ErgoEdge. Agresywna siła technologii refleksyjnej w połączeniu z Bona PowerDrive Connect umożliwia ścieranie większych obszarów, co pozwala skrócić czas pracy.

Szersze dyski

Większa średnica tarczy (178 mm) w połączeniu z Bona FlexiSand pozwala na precyzję i kontrolę ścieranej powierzchni.

ergo-edge-3


Ochrona ściany

Kółko dystansowe - służy do utrzymania prawidłowego odstępu od ściany, zapobiegając uszkodzeniom listew i ścian. Łatwa regulacja i montaż z prawej lub lewej strony Bona FlexiSand. Koło jest ze stali nierdzewnej i ma grubość 3 mm.

ergo-edge-4