Cena promocyjna:
334,00PLN 294,00PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją:334,00PLN
Ilość (szt.):
Dostępność:duża
Producent:
Bona
Ilość komponentów:1-komponentowy
Typ kleju:Silanowy
Udostępnij:Charakterystyczną cechą kleju silanowego jest łączenie wielu istotnych ze względu na jego finalne zastosowanie właściwości, m.in. poza trwałym mocowaniem elementów, redukuje zarazem naprężenia na podkładzie. Klej tego rodzaju utwardza się poprzez kontakt z wilgocią, dzięki czemu za jego pomocą możliwy jest montaż materiałów drewnianych o różnych właściwościach. 
Klej silanowy BONA QUANTUM T nie zawiera wody, rozpuszczalników ani żywic epoksydowych. W efekcie jest bezpieczny dla materiałów, do których zostanie zastosowany, idealnie nadając się do układania podłóg drewnianych. Znakomicie sprawdza się również do wylewek, w przypadku których przewidziane zostało ogrzewanie podłogowe. 

Jeżeli poszukuje się spoiwa, łatwego w użyciu, tłumiącego hałas i szybkowiążącego, klej silanowy BONA QUANTUM T jest najlepszym rozwiązaniem.

Wszechstronny klej do montażu większości rodzajów podłóg drewnianych.

Bona Quantum T to nowa generacja klejów silanowych z tytanową technologią do montażu szerokiej gamy podłóg z litego drewna twardego i oraz drewnianych podłóg warstwowych. Formuła zapewnia wyjątkową moc, która ewoluuje w czasie - zapewniając idealną siłę po związaniu. Klej silanowy oferuje zalety kleju zarówno twardo, jak i twardo-elastycznego w jednym produkcie. Używaj ze szpachlą Bona Trowel Plus, aby uzyskać najlepsze efekty. Jakość powietrza w pomieszczeniu potwierdzona certyfikatem EMICODE® EC1PLUS.

 

GŁÓWNE ZALETY
• Tytanowa technologia sieciowania
• Wbudowana bariera antywilgociowa
• Uniwersalne zastosowanie
• Wysoka wytrzymałość na ścinanie

ZUŻYCIE

Parkiet mozaikowy
Zużycie: ok. 850 g/m², szpachla Bona 850 F lub 850 G


2-warstwowy parkiet lakierowany fabrycznie

Zużycie: ok. 1000 g/m², szpachla Bona 1000 F lub 1000 G


22 mm klepki, 23 mm parkiet przemysłowy, 3-warstwowy parkiet lakierowany fabrycznie

Zużycie: ok. 1250 g/m², szpachla Bona 1250 F lub Bona 1250 G


22 mm deski lite

Zużycie: ok. 1500 g/m², szpachla Bona 1500 F lub Bona 1500 G


Szpachla Bona Trowel Plus

Zużycie przy zastosowaniu jako bariera dla wilgoci resztkowej 2,0 do 2,2 kg / m², w zależności od warunków powierzchniowych.


(F = drobne zęby, podkłady gładsze / G = większe zęby, podkłady porowate