KLBONQUAN 5400ML
Cena:334,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Bona
Ilość komponentów:1-komponentowy
Typ kleju:Silanowy
Udostępnij:Charakterystyczną cechą kleju silanowego jest łączenie wielu istotnych ze względu na jego finalne zastosowanie właściwości, m.in. poza trwałym mocowaniem elementów, redukuje zarazem naprężenia na podkładzie. Klej tego rodzaju utwardza się poprzez kontakt z wilgocią, dzięki czemu za jego pomocą możliwy jest montaż materiałów drewnianych o różnych właściwościach. 
Klej silanowy BONA QUANTUM T nie zawiera wody, rozpuszczalników ani żywic epoksydowych. W efekcie jest bezpieczny dla materiałów, do których zostanie zastosowany, idealnie nadając się do układania podłóg drewnianych. Znakomicie sprawdza się również do wylewek, w przypadku których przewidziane zostało ogrzewanie podłogowe. 

Jeżeli poszukuje się spoiwa, łatwego w użyciu, tłumiącego hałas i szybkowiążącego, klej silanowy BONA QUANTUM T jest najlepszym rozwiązaniem.

Wszechstronny klej do montażu większości rodzajów podłóg drewnianych.

Bona Quantum T to nowa generacja klejów silanowych z tytanową technologią. Formuła zapewnia wyjątkową moc, która ewoluuje w czasie - zapewniając idealną siłę po związaniu. Klej silanowy oferuje zalety kleju zarówno twardo, jak i twardo-elastycznego w jednym produkcie. Używaj ze szpachlą Bona Trowel Plus, aby uzyskać najlepsze efekty. Jakość powietrza w pomieszczeniu potwierdzona certyfikatem EMICODE® EC1PLUS.

 

GŁÓWNE ZALETY
• Tytanowa technologia sieciowania
• Wbudowana bariera antywilgociowa
• Uniwersalne zastosowanie
• Wysoka wytrzymałość na ścinanie

Kupujący ten produkt kupili także:

NASZPA18CM KLEJ Bestseller
NA/SZPA/18CM KLEJ