Bona wprowadza na rynek klej Bona Quantum na bazie silanu

Dodano:2020-04-23
Kategorie:Nowości

 

Bona QUANTUM - Nowa formuła kleju oferuje niespotykaną wytrzymałość, wbudowaną barierę dla wilgoci i opakowania z recyklingu


bona-quantum


Ten klej nowej generacji na bazie silanu wykorzystuje technologię Titan firmy Bona, która zapewnia poczwórne właściwości sieciowania, co zapewnia doskonałą trwałość i szybkie wiązanie w celu szybszego montażu, nawet w trudnych warunkach podłoża. Nowa formuła, dostępna również jako Bona Quantum T dla tych, którzy preferują większą lepkość, ewoluuje z czasem, oferując optymalną wytrzymałość po związaniu kleju.

„Bona Quantum reprezentuje następną generację klejów na bazie silanu, wykorzystujących rewolucyjną technologię Bona Titanium, wprowadzoną po raz pierwszy w Bona Titan”, powiedział Torben Schuy, Product Manager Fastening, EMEA / APAC, Bona. „Nowa formuła zapewnia wyjątkową siłę, która ewoluuje z czasem. To prawdziwy, wszechstronny produkt. ”

Bona Quantum oferuje przyspieszone utwardzanie o wysokiej początkowej sile wiązania. Przy pierwszym zastosowaniu Bona Quantum jest twardą gumą, która umożliwia aklimatyzację podłogi. Z czasem klej twardnieje i wzmacnia się, zapewniając mocny podkład. Po podłogach zainstalowanych za pomocą Bona Quantum można chodzić przez 4-6 godzin po instalacji.

Nowe opakowanie Bona Quantum jest również ewolucją oferty produktów Bona. Pojemnik składa się w 75% z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego, co zmniejsza ślad węglowy produktu Bona o 60%.

Po nałożeniu za pomocą Bona Trowel Plus Bona Quantum będzie działać jako wbudowana bariera dla wilgoci. Bariera i klej 2 w 1 zapewniają skuteczny montaż podłogi w szerokim zakresie warunków podłoża. W rezultacie czas przestoju jest skrócony, uzyskując oszczędności nawet do 30%.

 

quantum1