Bona Traffic HD RAW - ultramatowa warstwa nawierzchniowa

Dodano:2022-02-09
Kategorie:Nowości


HD RAW true_wood_experience

Surowy wygląd, prawdziwa ochrona

Połysk na podłodze drewnianej może się różnić w zależności od kąta pod którym obserwuje się podłogę. Nawet podłoga o niskim połysku, może wydawać się błyszcząca, gdy światło słoneczne pada na lakierowaną powierzchnię, a my patrzymy na nią pod odpowiednim kątem. Szeroko zakrojone prace badawcze firmy Bona pozwoliły w końcu przezwyciężyć to wyzwanie, czego rezultatem jest łatwa w aplikacji, bardzo trwała i ultramatowa warstwa nawierzchniowa podążająca za współczesnymi trendami i spełniająca potrzeby właścicieli podłóg – Bona Traffic HD Raw.

✔ Wyjątkowy ultramatowy wygląd  ✔ Właściwości wizualne i haptyczne surowego drewna  ✔ Prawdziwa ochrona


Bona_traffic_HD_raw_4_F
Więcej niż wygląd

Magia tkwi w połączeniu różnych funkcji, optymalizując wydajność produktu. Bona Traffic HD Raw to produkt o wyjątkowym, ultramatowym wyglądzie, ale z wszystkimi innymi aspektami, które składają się na lakier nawierzchniowy premium. Ultramatowy wygląd jest widoczny w taki sam sposób pod każdym kątem patrzenia, co może stanowić wyzwanie dla podobnych produktów na rynku. Zarówno podczas aplikacji, jak i procesu schnięcia zapach jest znikomy, dzięki czemu produkt jest przyjemny w obsłudze z punktu widzenia fachowca. Oczywiście właściciel podłogi będzie miał takie samo pozytywne wrażenie, ponieważ Bona Traffic HD Raw jest zgodny z EC1 Plus, co jest gwarancją bardzo niskiej emisji związków lotnych w pomieszczeniach.


Ultramatowy wygląd

Po pokryciu Bona Traffic HD Raw podłoga drewniana ma naturalny charakter, prawie jak powierzchnia niepoddana obróbce. Niezależnie od kąta patrzenia na podłogę powierzchnia jest tak samo matowa.

Prawdziwa ochrona

Bona Traffic HD Raw to nie tylko ultramatowy lakier, nadający wygląd surowego drewna, ale także duża wytrzymałość na zużycie i zarysowania, a także odporność chemiczna. Nawet jeśli lakier jest prawie niewidoczny, to jest na podłodze, zapewniając jej długotrwałą ochronę.

Zachowuje wygląd surowego drewna

Bona Traffic HD Raw nie tylko pozwala zachować wygląd surowego drewna ale także nadaje podłodze właściwości haptyczne. Lakier podąża za usłojeniem, dzięki czemu można poczuć naturalną strukturę drewna.