Bona Flexisand 1.9 model 2024


flexisand-main

Bona FlexiSand 1.9 - Wyższy poziom doświadczenia użytkownika 

Wydajne i wszechstronne urządzenie Bona FlexiSand 1.9 jest pionierskim światowym liderem w dziedzinie szlifowania bezkierunkowego. Innowacyjny system ze stale poszerzaną gamą narzędzi do różnego rodzaju przygotowania podłóg, takich jak szlifowanie do surowego drewna, szlifowanie wykańczające, szlifowanie wykładzin elastycznych i szlifowanie betonu. Inteligentna, kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest on zarówno wydajny, jak i łatwy w obsłudze, dzięki czemu zajmuje niekwestionowane miejsce we flocie maszyn każdego wykonawcy podłóg.

Wyposażona w przyjazne dla użytkownika funkcje, takie jak otaczające oświetlenie LED, podpórka, magnetyczny obciążnik zatrzaskowy i podświetlany multimetr, Bona FlexiSand 1.9 jest liderem w zakresie prawdziwie wydajnego szlifowania.
Nowe funkcje

Job_10071_LED_F

Oświetlenie LED

Pełna przejrzystość obszaru roboczego w 360°

Job_10090_Magnetic_Weight_EMEA_F

Obciążnik magnetyczny

Magnetyczny obciążnik zatrzaskowy ułatwiający obsługę.

Job_10075_Kickstand_F

Podpórka

Chroń swoją maszynę oraz podłogę

multimeter-586x345

Multimetr

Multimetr z podświetlanym na niebiesko ekranem

Oświetlenie LED - światło punktowe dla lepszego szlifowania

✔ Oświetlenie LED 360° ✔ Pełna przejrzystość pracy ✔ Brak cienia od maszyny


spotlight-586x345

Rozjaśnia pracę

Lepsza widoczność powierzchni

Możliwość sprawdzenia, jak przebiega szlifowanie, pomoże przyspieszyć proces i w efekcie wygenerować lepsze wyniki. Do zmodernizowanej szlifierki Bona FlexiSand 1.9 dodaliśmy nowy, jeszcze bardziej intensywny pasek świetlny LED 360°. Czyste, zimne światło nie pozostawia cienia maszyny, równomiernie rozpraszając światło dookoła, zapewniając doskonałą widoczność podłogi.

led-light-586x345

Elastyczne oświetlenie

Możliwość modernizacji

Montaż nowej listwy oświetleniowej LED na dowolnej maszynie Bona FlexiSand jest łatwy i wymaga tylko jednej śruby. Gumowa uszczelka zapewnia szczelne połączenie z korpusem maszyny, redukując wibracje wpływające na działanie oświetlenia. Możliwe jest również użycie światła bez mocowania go do maszyny w celu oświetlenia ogólnego.

Multimetr - fakty w skrócie

✔ Lepsze informacje o zasilaniu ✔ Lepsza widoczność nawet z pozycji stojącej ✔ Bezpośrednie wyświetlanie informacji


W oparciu o opinie wykonawców z całego świata przeprojektowaliśmy nasz multimetr, aby dopasować go do Twoich potrzeb. Aby uniknąć przeciążenia maszyny lub braku napięcia do jej uruchomienia, ważna jest kontrola nad zasilaniem wejściowym. Nowy multimetr w Bona FlexiSand 1.9 pozwala sprawdzić, przed uruchomieniem maszyny, jakie napięcie otrzymuje podłączona maszyna.


multimeter-586x345

Bezpieczne użytkowanie

Aby zapewnić optymalne warunki pracy, nowy multimetr wyświetla napięcie wychodzące z zasilacza, a także główną częstotliwość w Hz i godziny pracy maszyny. Multimetr ma wszystko, aby zapewnić optymalne warunki przed uruchomieniem Bona FlexiSand 1.9.

readability-586x345

Lepsza czytelność

Dzięki podświetlanemu na niebiesko ekranowi, nowa wersja poprawia czytelność z dużej odległości. Gdy tylko urządzenie zostanie podłączone do zasilania ściennego, wyświetlacz jest widoczny i można go łatwo zobaczyć, stojąc przy uchwycie.

Podpórka - chroń maszynę i podłogę

kickstand-586x345

Chroń Bona FlexiSand

Bezpieczna przestrzeń - bez nacisku

Podczas szlifowania za pomocą Bona FlexiSand, urządzenie jest kilkakrotnie przechylane. Przechylanie ma miejsce podczas zmiany materiałów ściernych lub zmiany talerza np. Bona PowerDrive, na inny, taki jak Bona Pad Drive. Wśród najnowszych funkcji Bona FlexiSand 1.9 znajduje się podpórka. Podpórka umożliwia przechylenie maszyny bez dotykania podłogi dyskami szlifierskimi podczas wymiany akcesoriów i materiałów ściernych, chroniąc podłogę przed niechcianymi zarysowaniami.

protect-586-2

Brak nacisku na dyski

Możliwość doposażenia

Nowa podpórka z kółkami chroni zarówno powierzchnię podłogi, jak i Bona FlexiSand, eliminując powtarzający się nacisk na tarcze szlifierskie. Po przechyleniu umożliwia bezpieczne i łatwe przenoszenie maszyny podczas wymiany materiałów ściernych i płyt szlifierskich.

Magnetyczny obciążnik - kliknij i zamontuj

click-on

Łatwiejsza obsługa ✔ Optymalna waga 11 kg ✔ Łatwy montaż i demontaż za pomocą przycisku magnetycznegoOptymalna waga, łatwy montaż

Możliwość doposażenia

W zależności od rodzaju szlifowania, pożądane są różne obciążenia Bona FlexiSand. Ogólnie rzecz biorąc, im lżejsza maszyna, tym łatwiejsza w obsłudze. W praktyce wymaga to elastyczności w dodawaniu dodatkowych obciążeń, aby zaspokoić różne potrzeby różnych operacji szlifowania. Z tego powodu wprowadziliśmy teraz magnetyczne połączenie zatrzaskowe, umożliwiające łatwą zmianę obciążenia w zależności od potrzeb. Magnetyczne połączenie zatrzaskowe jest również dostarczane z nowym dodatkowym obciążeniem 11 kg zaprojektowanym w celu optymalizacji wydajności.

magnetic-weight-586x345


Przełom w szlifowaniu podłóg

Oryginalny Bona FlexiSand 1.9

Dzięki rewolucyjnym metodom i pionierskiemu systemowi, Bona FlexiSand 1.9 nadal napędza rozwój. System Bona FlexiSand Pro to nasza innowacyjna odpowiedź na proste i płynne szlifowanie. Od przywracania naturalnego piękna oryginalnych powierzchni po renowację istniejących podłóg drewnianych, elastycznych i betonowych, Bona FlexiSand umożliwia łatwy i skuteczny proces pracy - jedno elastyczne rozwiązanie dla wszystkich wyzwań związanych z podłogami.

Bona FlexiSand 1.9 to więcej niż tylko wydajna maszyna. Jako centralny element systemu Bona FlexiSand Pro, może być wyposażony w szeroką gamę talerzy napędowych do różnych zadań związanych z przygotowaniem podłóg. Jest to inteligentna, kompaktowa i lekka maszyna, która jest łatwa w obsłudze i zaprojektowana z myślą o doświadczeniu użytkownika.

W Bona starannie dobieramy najwyższej jakości materiały i komponenty, aby zapewnić niezmiennie wysoki poziom wydajności i jakości.

Korzyści sprawiające, że jest naprawdę wyjątkowy

Pierwszy na świecie

Szlifierka Bona FlexiSand do szlifowania gołego drewna zrewolucjonizowała szlifowanie podłóg, gdy została wprowadzona przez firmę Bona jako pierwsza na świecie. Wyrozumiałe działanie, możliwość swobodnego poruszania się w dowolnym kierunku po podłodze i łatwość transportu po schodach sprawiły, że bezpyłowa szlifierka stała się oczywistym towarzyszem we flocie maszyn każdego wykonawcy.

Bona Flexisand 1 586

SPRAWDŹ CENĘ NOWEJ SZLIFIERKI BONA FLEXISAND 1.9